PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739678}

The Valley

Weinberg
6,5 84
oceny
6,5 10 1 84
Weinberg
powrót do forum serialu Weinberg

Ogladam wlasnie czwarty odcinek, serial jest moim skromnym zdaniem bardzo dobry, jesli ktos lubi psycho-thriller.... mój ulubiony gatunek ;)
Dziwie sie, ze nie mozna oceniac.....
Jak dla mnie 8 gwiazdek ;)

Ania_Anusia

A przepraszam, jeśli mogę spytać, oglądałaś wersję premierową - po niemiecku - czy może już regionalizowaną, z polskim lektorem?
Jeśli tak, to było to w TV, na DVD???

Ja niestety spóźniłem się (zagapiłem) na premierę na TNT w telewizji i obecnie leci już trzeci odcinek 1 sezonu.
Nie mam gdzie ani jak nadrobić dwóch pierwszych. :)
Jeśli jakaś produkcja nie jest amerykańska lub japońska, to strasznie trudno ją namierzyć!!! :/

Winter_Midnight

Witam. Ja również przegapłem pierwszy odcinek na TNT. Czy nagrywa ktoś ten serial co niedzielę? Proszę o kontakt.

mtu1990

Mam pytanie.
Czy to jest taki serial, który z założenia ma się skończyć?
Czy też będzie trwać w nieskończoność póki widzom się nie znudzi?

ocenił(a) serial na 8
Nikodem123

Serial ma 8 odcinków bodajże (przepraszam nie pamiętam) i kończy się też tak ze na pewno nie będzie drugiej serii... ani nie będzie trwał w nieskończoność

Ania_Anusia

To kamień z serca. Zapoluję, aby go obejrzeć w całości. Oglądałem fragment jednego odcinka i film wydał mi się intrygujący.

ocenił(a) serial na 8
Winter_Midnight

Serial oglądałam po niemiecku i od pierwszego do ostatniego odcinka cały czas trzyma super napięcie...
Końcówka zaskakująca - naprawdę super serial

Ania_Anusia

serial weinberg jest naprawde swietny szkoda ze konczy sie na 6 i ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 8
Ania_Anusia

zdecydowanie polecam ten serial, klimat mroczny tak jak barwy pokazane w zdjęciach, muzyka podkreślająca nastrój, bohaterowie nie pamiętający zdarzeń, miejsca z ciągle żywą historią; kto lubi thrillery nie zawiedzie się

ezech

O czym ten serial?

Ania_Anusia

O czym ten serial?

ocenił(a) serial na 8
diavolo0801

Super psycho-thriller....

Młody mężczyzna budzi się w osnutej mgłą tytułowej winnicy. Nie pamięta kim jest, ani jak znalazł się w tym miejscu. Co gorsza, tuż obok znajduje ciało martwej kobiety. Wstrząśnięty, wyrusza na poszukiwanie pomocy. Kiedy jednak wraca, po zwłokach nie ma żadnego śladu. Zdezorientowany bohater będzie musiał przeprowadzić śledztwo na temat tajemniczej śmierci, odkrywając przy okazji własną tożsamość. Wkrótce okazuje się, że mieszkańcy małego, konserwatywnego miasteczka skrywają więcej zagadkowych i mrocznych sekretów...

Goraco polecam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones