PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702205}

Twoja na zawsze

Siempre Tuya Acapulco
7,0 250
ocen
7,0 10 1 250
Twoja na zawsze
powrót do forum serialu Twoja na zawsze

To dobry aktor, i wcale nie gorszy muzyk..

telemundo_novelera

Dla mnie on jest bardzo średnim aktorem .Tak jak zresztą większość aktorów w tej telenoweli. Nic dziwnego ,że nie grają w produkcjach Telemundo i Televisy .

ocenił(a) serial na 6
Roxi_w

Akurat Daniel jest teraz gwiazda telemundo tak jak jego zona Sabrina Seara...
Daniel swietnie prezentuje sie w nowej telemundo produkcji serial muzyczny guerra de ídolos, i tu akurat pokazuje swoj caly potencjal i talent. Wiadomo nie kazdemu musi sie podobac jak gra..ale ostatnio wielu aktorow lukratywnych azteci sa 'wypozyczani' konkurencyjnym tv m.in telemundo, televisa... I nie odstaja od "elity"
Popatrz na Silvie Navarro, debiutowala w tv azteca a obecnie jest gwiazda Televisy... Wracajac do tematu Daniel'a Elbittar dla mnie ma potencjal i przypatrze sie dokladnie ogladajac Go w guerra de Ídolos... obejrzalam go juz w 2 telenovelach jedna Azteci & jedna wenezuelska...i na razie nie mam powodu by oceniac jego gre aktorska zle. Ale zobacze co bedzie po obejrzeniu #GDÍ

telemundo_novelera

Tutaj gra słabo. Wiem ,że Silva Navarro debiutowała w tv azatca, ale teraz już raczej do niej wróci. Nie kazdy może zacząć grać w Televisy czy Telemundo. Mi nie chodziło tylko o Daniela, ale też o wszystkich aktorów z tej telenoweli. Moze po prostu Daniel nie miał co tu grać, ale mnie śmieszy jak gra niewidomego. Jak dla mnie jest tu mało dobrych aktorów. Ciotka Olvidio juz przechodzi samą siebie.W produkcjach Televisy było wiele takich postaci, ale żadna nie grała tak okropnie.

ocenił(a) serial na 6
Roxi_w

Kazdy ma prawo miec swoja opinie, to nie podlega dyskusji...akurat w tej telenoveli no fakt aktorzy sa jacy sa, i nie ma sie na to wplywu. Ale wezmy pod uwage punkt widzenia Tv4 postanowili i postawili na inna wytwornie zakupili konkurencyjnej tv telenovele..a tak na marginesie ow telenovela jest emitowana w Europie , Afryce i u nich ma dobre wyniki ogladalnosci, ale wrocmy do tematu o ktorym piszesz. Ja osobiscie swego czasu ogladalam wiele telenovel wytworni tv azteca (perla.cuando seas mia, catalina y sebastian,como en el cine, la calle de las novias, mirada de mujer,la heredera,la hija del jardinero,el amor no es como lo pintan i wiele innych), i nie powiem swego czasu azteca miala swietne telenovele do czasu az nastapily wielkie zmiany i nastapil kryzys stacji jakosc telenovel pozostawia wiele do zyczenia, ale moze warto dac szanse tej telenoveli? Pozniejszy etap jest ciekawszy..."Czworka" zaryzykowala kupujac akurat ta telenovele,majac nadzieje ze TV azteca produkcje w Polsce sie przyjma...czytam wpisy i komentarze i na razie #STA ma dobre wyniki dla tv4 to wazny punkt odniesienia.. Poczekac warto, #sta niedawno dopiero co sie zaczela ja osobiscie nie ogladam #sta bo juz ogladalam ja w oryginale i tak i podobala mi sie i tez nie ten watek wlasnie ze slepota glownego bohatera gralo mi na nerwach, powiem to tak osobiscie jestem wierna 1 wytworni (telemundo) i od telenovel typu "rosa" wole niezaprzeczalnie super serie, narco-serie. A tv azteca odkad do szefostwa byly Telemundo Szef Joshua Mintz wiele sie pozmienialo teraz wiecej kreca serii pelnych akcji, wzorujac sie (a moze tez i zgapiajac) z innych tv serie w stylu narco -dramaty...kryminalne.
Moze juz wiesz ze Juan Soler aktor ktory zaslynal dzieki telenovelom m.in televisy i Telemundo obecnie przeszedl do tv azteca.. I juz slyszalam nie przychylne komentarze, ze to najgorsza decyzja jaka mogl podjac Juan Soler,ale coz zrobic kiedy jego ostatni kontrakt z telemundo zakonczyl sie,wiec teraz Juan moze pracowac gdzie chce.

telemundo_novelera

Może kiedys tv azatka miała dobre telenowele. Ja osobiście wolałabym coś starszego. Może kiedyś czwórka coś kupi . Ja tez najbardziej lubię Telemundo, później Televisy. Jak dla mnie wątek głównego bohatera jest okropny .Straciół pamięci i jeszcze wzrok. Odzyskał pamięć, ale zapomiał o Olvidio. Większej głupoty nie widziałam nawet w Dzikim sercu .Jak dla mnie ta telenowela jest podobna do Dzikiego serca i Kotki, tylko z ta różnicą ,ze grają gorszi aktorzy .Na dodatek zdjęcia są słabe.

Roxi_w

Szkoda, że już nie będzie pracować w Telemundo bo to dobry aktor. Juz bym wolała aby wrócił do Televisy bo ich telenowele są częściej u nas.

telemundo_novelera

Komentarze ta telenowela akurat ma słabe przynajmniej tu i nanoveli. Fanów na FB tez nie ma dużo. Nie wiem szkąd ta dobra oglądalność. Jak widać nawet tu można liczyć na miłą dyskusje bez kłótni itp.

Roxi_w

Tez uważam go za słabego aktora. Jak udawał niewidomego to śmiać mi się chciało, a chyba powinno być na odwrót ;D

Mercik95

Ogólnie wiele razy mi się chciało śmiać, a raczej nie o to chodziło :)

ocenił(a) serial na 5
Mercik95

No w niektórych momentach mnie śmieszył, ale on chyba nie grał w wielu telenowelach. Podobnie jak serialowa Olvido. W SM było lepiej z grą aktorską czy nawet w TVA. Ale nie pobije on ciotki Eufrazji, która zamiast wywołać we mnie strach, bawi mnie. Poza tym aktorzy są mało znani jak dla mnie (nie oglądałam telek Azteci) więc może dlatego. Poza tym aktor zagrał w jednej telce, a Melissa dopiero debiutuje, więc wybaczam jej słabą grę. Ale jak zaczęłam to oglądnę do końca i dopiero wtedy wydam ostateczną opinię. A tak przy okazji TV4 nie zrobi przerwy wakacyjnej?

ocenił(a) serial na 5
Roxi_w

W tej telenoweli nie umie grać. Czy tylko mi się wydaje że gdy grał niewidomego gra tak samo jak widzi? Bardzo mnie to śmieszy w niektórych scenach... Dużo aktorów tutaj źle gra. Daniela nie polubiłam w tej telenoweli wolałabym żeby Olvido była z Davidem. Mimo że nie jest tak przystojny ma coś w sobie.

ocenił(a) serial na 5
telemundo_novelera

Zgadzam się Quiero Decirte to bardzo fajna piosenka taka przyjemna dla ucha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones