PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365408}

Ocalić Grace

Saving Grace
7,1 340
ocen
7,1 10 1 340
Ocalić Grace
powrót do forum serialu Ocalić Grace

Polska stacja zakupi ten serial? Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wyemitował choćby 1 serii tego świetnego serialu. Holly Hunter w roli Grace jest po prostu rewelacyjna! Serial bardzo odważny, a przede wszystkim oryginalny mamy policjantkę jej życie prywatne sex, alkohol, a na dokładkę anioła Earla( bardzo wyluzowany )który jest aniołem "ostatniej szansy" zesłany przez Boga by nawrócić Grace.

dYDelf

Od 25.11 ma lecieć na Fox life o 22:00
........

ocenił(a) serial na 9
dYDelf

Serial jest emitowany w polsce na kanale FOX LIFE HD na platformie "n".

ocenił(a) serial na 8
dYDelf

Uwielbiam ten serial, ale ciężko go było dostać i musiałam przerwać oglądanie. Na pewno do niego wrócę, początek zrobił na mnie duże wrażenie.

dYDelf

W czerwcu emisję tego serialu rozpoczyna TVN. Szkoda tylko że o tak późnej porze. Emisja około północy.

ocenił(a) serial na 8
dYDelf

Kocham ten serial, są w nim sceny, które po prostu wielbię <3 Dzisiaj będzie w TVN.

ocenił(a) serial na 6
lilijka_4

Ja pamiętam, że początkowo podchodziłam do tego serialu jak do przysłowiowego jeża, tzn. nie sądziłam, że jakikolwiek twór z kobietą w roli głównej jest w stanie dorównać poziomem "Podkomisarz Brendzie Johnson". Jak wielkie było moje zdziwienie po obejrzeniu kilku odcinków "Ocalić Grace", tego nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić! Wkręciłam się w tę historię niesamowicie i odliczałam dni do kolejnego odcinka. W międzyczasie obejrzałam też praktycznie wszystkie filmy z Holly Hunter.

W czym tkwi siła "Ocalić Grace"? Myślę, że w głównej mierze, w samej Grace (uwielbiam takie pozytywno-negatywne, rozdarte wewnętrznie, skłócone z całym światem postaci; które przez cały czas muszą zmagać się z własnymi demonami) - rewelacyjnie (!) zagranej przez Holly Hunter. Cała reszta to tylko fajny dodatek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones