PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656259}

Do dzwonka Cafe

4,3 563
oceny
4,3 10 1 563
Do dzwonka Cafe
powrót do forum serialu Do dzwonka Cafe

Co to ma być?! 

użytkownik usunięty

Jakim skończonym idiotą trzeba być, żeby puszczać w telewizji bożonarodzeniowe piosenki w KWIETNIU?! Włączam dzisiaj Disney Channel, a tu lecą ,,Święta w nas" z Do dzwonka Cafe. Ja rozumiem, można puszczać takie coś przez cały grudzień czy nawet w styczniu, ale kwiecień? Z ludźmi którzy puszczają takie coś w tv naprawdę musi być coś nie tak. Już wystarczająco dużo tych piosenek puszczają, które i tak są głupie, ale to jest już przegięcie. W dodatku teksty tych piosenek są tragiczne. Ileż można tego słuchać? Te piosenki o ile dobrze pamiętam lecą od października, a ma-my kwiecień. Za pierwszym razem to było ok, drugim, trzecim... też, ale jak się słucha tej samej piosenki osiemdziesiąty drugi raz to naprawdę przestaje być śmieszne. Już nie mówię, gdyby piosenki były naprawdę dobre, ale one są po prostu tragiczne. Mam nadzieję, że w końcu przesta-ną je puszczać. I oby to nastało jak najszybciej.

Właśnie miałem pisać o tym samym :) Tragedia to mało powiedziane. Jak widać płyty z muzyką się nie sprzedają bo cały czas to reklamują (już pół roku ;))

użytkownik usunięty
gumonek

No właśnie. To jest już naprawdę wkurzające. Ileż można tak człowieka zamęczać? Daliby sobie spokój.

ocenił(a) serial na 6

Może tak śnieg padał że pomyliły się im miesiące ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones