Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

To jest bez wątpienia najlepszy polski aktor

STALONE_POLAND

Jasne ale przez reklamy ING się stoczył artystycznie, tak jak Małysz startując w rajdach i Pudzian walcząc w KSW! wstyd, dla kasy zrobią wszystko.

2008einstein2009

Więc do końca życia Małysz ma tylko skakać albo usunąć się w cień a Mariusz w kółko dźwigać ciężary ?

ikcibaZlewaP

Dokładnie tak, bo inaczej plamisz swoje dobre imię.

ikcibaZlewaP

Nie musi przecież skakac,ale nie wierze że związek narciarski nie widziałby go w swoim składzie.. mógłby przecież zająć sie szkoleniem młodzieży..

fauzi

Co za bzdura! Małysz ma ile? 38 lat? Kupę kasy, tytuły mistrzowskie, szacunek i wg Was nie może teraz robić tego co lubi? Pfff...

p0rk

Małysz moze jeszcze,ale Kondrat czy Pudzianowski wiadomo że robią to dla kasy..

2008einstein2009

A kto by nie zrobił. Nie mówię, że wszystko ale w reklamach ING za kasę jaką pewnie dostaje Kondrat sam chętnie bym zagrał i się tego nie wstydzę ;)

2008einstein2009

No co jak co ale do małysza nic nie mam on sam mowil ze rajdy to jego 2 pasja i jak przestanie skakac to chetnie wziol by udzial w rajdach a do pudziana tez nic nie mam spoko typ pozdro

STALONE_POLAND

TAK robią to dla kasy bo mają okazje, też bym zrobił ale jednak sam jakieś wymagania odnośnie reklamy z mojej udziałem bym wysunął, żeby jakaś denna nie była :D

STALONE_POLAND

Marek Kondrat jest wybitny, Marek Kondrat jest bardzo inteligentny, Marek Kondrat jest normalny, tego ostatniego życzę wszystkim "patriotom". Na resztę niech zapracują.

STALONE_POLAND

Kondrat na 10! zdecydowanie najlepszy. Obok Jerzego Stuhra oczywiście :))

STALONE_POLAND

Mnie najbardziej urzekł - pod względem aktorstwa - w "Żółtej ciżemce" (: , w "Panu Tadeuszu", "Ogniem i mieczem", a najbardziej - jako Pan Lucjusz w "Igraszkach z diabłem". Ktoś jeszcze pamięta jego rolę w teatrze Jana Drdy?

STALONE_POLAND

Jest dobry ale czy najlepsze jest wiele swietnych polskich aktorow lecz co nie zmienia faktu potrafi kazdego zagrac alkoholika kierownika banku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones