Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell
Dark_Mailman

to co powiesz o ludziach co biorą ślub w vegas w nocy a rano sie rozwodzą?

BlackShit

powiem, że również jest to żałosne i... smutne?

Dark_Mailman

W "Kac Vegas" było to śmieszne :)

Kung_Fu_Master

święta racja :D

BlackShit

Obejrzyj sobie '' Co się zdarzyło w Las Vegas " to bedziesz wiedział :)

Dark_Mailman

Jego sprawa, nie mi oceniać.

użytkownik usunięty
Dark_Mailman

Większość ludzi tego typu to dorosłe dzieci - z mężczyzn w nich jest tylko to, że potrafią się rozmnażać.

haha dobre i prawdziwe ;D
fajnie na takich popatrzeć ale ich zalety chyba na tym się kończą ;)

użytkownik usunięty

Buraki zwykłe, co tu więcej pisać ;P

nie, to nie żałosne. żałosne jest tkwienie w związku który dawno wymarł tylko dlatego, że 'nie wypada sie rozwodzić, co ludzie powiedzą' :]

buzzkill

yhyy jego wszystkie związki jakoś szybko wymierają, nie sądzisz? ;)
he, stwierdzenie "dawno" wymarł śmiesznie brzmi biorąc pod uwagę to, że jego małżeństwo trwało 3 miesiące.
Biedaczek, musiał wytrzymać aż tak długo w tym niespełnionym związku ;P

sylwinka_1993

nie o to mi chodzilo. dawno wymarł odnosilo sie do małzeństw które trwają po kilkadziesiąt lat bo 'slub to slub, trzeba sie meczyc do konca zycia'. A to że jego związki szybko wymierają to cóż poradzić. Widać nie spotkał jeszcze tej jedynej, a może nie ma takiej dla niego i jest skazany na takie krótkotrwałe zauroczenia? Któż wie, co szykuje los!

użytkownik usunięty
buzzkill

Mi chodziło o rozwody po niespełna 3 miesiącach i "ludziach co biorą ślub w vegas w nocy a rano sie rozwodzą". Skoro robią takie coś to znaczy, że już im się okropnie w życiu nudzi i powinni iść dobrowolnie na odstrzał :)

buzzkill

Jeśli o to chodzi to się zgadzam ;)

użytkownik usunięty
buzzkill

Ludzie muszą dojrzeć. Chociaż czasem i dojrzały człowiek popełni źle wybierze. W końcu człowiek.

Dark_Mailman

ona odeszła... napisz to na jej stronie, nie jego...
yyyy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones