Andrzej Strzelecki

7,4
1 406 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Strzelecki

W telewizji był z nim wywiad (nie pamiętam gdzie dokładnie)... Wspomniano w nim, że dziennie potrafi wypić ok. 60 herbat! Niezłe uzależnienie :D

MegaTM

Herbata nie szkodzi, więc nie ma się o co martwić. ;) Ale fakt, wynik niezły. A tak swoją drogą, fajny aktor. Ma przyjemny wygląd i miło się go słucha.

www_monisia_w_2

Czy ja wiem - szkodzi, nie szkodzi ? Z tego, co mo jednak wiadomo to teina (związek znajdujący się w herbacie, a mający podobne działanie, jak kofeina w kawie) ma działanie pobudzające tzn. takie, że ludzie [rzekomo] potrafią mieć problemy ze snem właśnie na skutek picia nadmiaru herbaty ! A z tymi herbatami - czy ja wiem, czy to możliwe ? Dzień (nocy nie liczę) ma +/- 12 godzin czyli 720 minut. Jeśli wypijałby faktycznie 60 herbat dziennie to musiałby pić średnio co 10 min. każdą. Być może to możliwe, ale nawet, jeśli to obawiam się o Jego zdrowie :). Świetny aktor i pedagog :) I wish Him all the best :)

MegaTM

Toż to szok!
Aż wierzyć się nie chce!
; o

Klaux

Ja bardzo lubię herbatę, ale wątpię czy aktor miałby czas aby wypić dziennie 60 herbat.
A swoją drogą, sympatyczny i dość przystojny aktor. Lubię go. No i ma piękną żonę.

film128

A może się pomylił chciał powiedzieć 6 herbat .

MegaTM

Nie wiedziałem że Lokatorów reżyserował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones