Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

I te moje odczucia wynikają z tego że przecież nie wiem dokładnie jak to wyglądało, co tak naprawdę do siebie czują. No bo... zależy jak na to spojrzeć.

1. W jakiś sposób zawiodłam się na niej. Nigdy nie lubiłam Colina. Po aferze z seks kasetą to już w ogóle... Postrzegalam go jako zwykłego zaliczacza, bawidamka, dodatkowo nigdy nie podobał mi się fizycznie. Jest dla mnie obleśny i odpychający. A Alicję uważalam za mądrą dziewczynę. Zawiśc przeze mnie nie przemawia - to pewne. Jak najbardziej bym jej przyklaskiwała, gdyby wybrała sobie kogoś innego. Ale Colin? Dla mnie to dno.

2. Żal mi jej. Może się zakochała, a raczej nie wróżę ich związkowi świetlanej przyszłości.

3. Jakoś strasznie szybko wpadła z nim. To może sugerować, że dostrzegła swoją szansę w tym, że aktor znany na całym świecie się nią zainteresował - dziecko z kimś takim zapewni jej sławę. Chcę jednak dodać, że jeśli faktycznie tak było - nie potępiam jej.

4. Ale też odczuwam dumę że znów jest głośno na świecie o Polsce - ale czuję taki dziwny "patriotyzm" za każdym razem gdy spotka to jakiegoś Polaka, więc nie chodzi akurat o nią.

W każdym razie - życzę jej wszystkiego najlepszego, chociaż wydaje mi się że dokonała fatalnego wyboru jeśli chodzi o mężczyznę. Zauważcie że w filmowym świecie nawet osoby znane ze swojej łagodnej osobowości i wierności się rozstają. Mnóstwo par/małżeństw uważanych za wzorowe jednak się rozpadło. Taki po prostu "urok" świata showbiznesu - często długie rozstania, mnóstwo nowych znajomości z wyjątkowo atrakcyjnymi przedstawicielami płci przeciwnej, zazwyczaj nierównowaga w sławie (jedno z małżonków pozostawia drugiego w cieniu), życie wystawione na pokaz, zero intymności. No i tym bardziej taki Colin, znany z temperamentu, niewierności i niestałości... byłoby naiwnością sądzić że zostanie przy jednej kobiecie.

Sighma

Właśnie obejrzałam wywiad którego udzieliła Kindze Rusin i odebrałam dziwne wrażenie że Alicja jest nie do końca szczęśliwa. Zmieszała się na zadane pytanie kto wstaje do dziecka, odpowiedziała bez sensu "zmieniamy się na zmianę" i nerwowym ruchem odrzuciła włosy. Potem na pytanie jakim Colin jest ojcem powiedziała "świetnym", ale jakoś bez przekonania. Wydaje mi się, że gdyby był naprawdę tak świetnym ojcem i partnerem - zachowywałaby się inaczej, jakoś bardziej żywo, radośnie. Inaczej się mówi o czymś, z czego jest się naprawdę zadowolonym.

Sighma

no właśnie też odniosłam wrażenie, że wydawała się trochę taka zmieszana, niepewna przy niektórych odpowiedziach, nie zachowywała się w sumie naturalnie ;d

alexa_2

Nie, ona ma chyba taki charakter....jest bardzo nieśmiała, pamiętam jakieś pierwsze wywiady z nią po Panu Tadeuszu- miała problem z w miarę sensownym artykułowaniem myśli. Ale podoba mi się to, że zna języki. Kiedyś jakiś film niemiecki oglądałam i bardzo naturalnie w nim wypadła. No a ta afera z Colinem? Nie pochwalam:)

Sighma

taak.. niewierze aby Colin który jest kobieciarzem i był z naprawdę pięknymi kobietami w życiu - był dobrym i troskliwym ojcem. Bankowo ona lata , wszystko robi. W koncu czego się spodziewać jak rozwarła nogi przed aktorem wiadomo w jakim celu :)

Sighma

Wszedłem sobie na filmweb w czasie jednej z przerw meczu LA vs Orlando, przeczytałem sobie wasze wypowiedzi w tym temacie, po których nasunęło mi się parę refleksji. A mianowicie żadna z was nie wypowiedziała się na temat talentu aktorskiego lub jego braku u Alicji Bachledy Curuś, a bądź co bądź jest to portal traktujący o filmie, a nie jakiś pierdolony pudelek. Po drugie, wylewającego się z waszych komentarzy jadu mógłby wam pozazdrościć tajpan pustynny lub inne jadowite węże tudzież żmije. Jesteście żałosne.
Na koniec jedno pytanie do założycielki tego tematu. Sighma, czy ty jesteście naprawdę taka głupia czy twój post to prowokacja?

doogee

Na koniec jeszcze zagadka. Co łączy tych aktorów: Andrzej Młynarczyk, Danuta Stenka, James DeBello, Katarzyna Kwiatkowska, Katey Sagal, Katherine Heigl, Leelee Sobieski, Mateusz Janicki, Al Pacino?
A mianowicie wszystkich wyżej wymienionych @sighma oceniła na 10. Ale zaraz, chwilunia... Przepraszam bardzo. Al Pacino zasłużył jedynie na 3. Szkoda, że kolega Pacino o tym nie wie bo jestem pewny, że ta mocna trójka tylko by go zmotywowała do dalszego podnoszenia swoich aktorskich kwalifikacji :)
Dotychczas nie zdarzyło mi się komentować not wystawianych przez użytkowników filmwebu zgodnie z zasadą, że o gustach się nie dyskutuje. Ale noty wystawione przez panią zazdrośnicę rozbawiły mnie do łez.

doogee

Madonna też ma 10^^




za krótki <br/>

użytkownik usunięty
Scatty_Rikki

Do wszystkich, którzy uważają że polskie fora zieją jadem: polecam udać się na forum Collina Farella na IMDB - to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Forum jest opanowane przez parę osób, które NIENAWIDZĄ Alicji w takim stopniu, że na polskim forum by to chyba nie przeszło. Na ABC wylewane są wiadra pomyj, jej główne określenie to fame-whore (i parę gorszych, ale sobie daruję). Udzielające się tam fanki Collina czepiają się dosłownie wszystkiego, twierdzą że ABC wcale nie urodziła dziecka, wklejają też linki do różnych blogów czy stron, gdzie jadą ją jeszcze gorzej. Tutaj przykładowy link, zobaczcie co o niej piszą

http://bennyhollywood.com/blog/alicja-bachleda-curus-and-her-new-mom-l egs-of-the-day.html

A propos ich wczorajsze pojawienia się na gali - twierdzą, że Collin zabrał ją tylko po to żeby zerwać z wizerunkiem badboya, że to na nim wymusiła, że żebrała o uwagę dziennikarzy. Przytaczam parę losowo wybranych komentarzy:

You know she was practicing that pose all day long. I can't believe he agreed to do that [[no]] . This is sad [[sad]] .

Oh my god,that looked pathetic!!
She's looking at him as if she would kiss the ground he walks on and he let himself be dragged along the red carpet like a todler who's going for a walk with his mother.
It's like 'Come along sweetie,hold mommy's hand...

Yeah she was very distracting with the way she kept turning her head and looking back and forth from CF to the reporter. She seemed to be in a 'please notice me' mode.

i knew that ABC would go GG 2010 . she must has required him to take her.
she was dressed in super tigh. she was pathetic posturing to stay better in camera. hahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!
she thought the journalist would interview her . ABC was simply ignored.
people, sheis ugly.

Dalej nie chce mi się czytać. Jeśli ktoś zwróci im uwagę jest jechany z góry na dół.

użytkownik usunięty

Poprawny link:

http://bennyhollywood.com/blog/alicja-bachleda-curus-and-her-new-mom-legs-of-the -day.html

Sighma

Pewnie panienka myśli (podobnie jak nasze babki i prababki) że jak urodzi facetowi dzieciaka to weźmie z nią ślub i będą żyć długo i szczęśliwie. Sorry, czasy wiktoriańskie się skończyły. Urodzenie dziecka nie gwarantuje w dzisiejszych czasach obrączki tylko masę obowiązków i pieluch. Jak chciała ślubu i wierności mogła wybrać sobie grzeczniejszego faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones