Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

jej gra jest OK, taka foremniak czy inna "gwiazda" naszego kina moze co najwyżej jej buty czyścić. udało jej sie i niech tak trzyma

malone_lu

Nie wiem co masz do Foremniak, moim zdaniem to świetna aktorka. Co prawda nieco "gwiazdorzy", ale patrząc na jej grę można stwierdzic, że ma do tego prawo.
A co się udało Bachledzie? Tylko proszę, nie mów mi, że "zrobiła oszałamiającą karierę", bo w U.S.A. nikt o niej nie słyszał (pomijając Polaków, którzy wyjechali tam tydzień temu). Mam dużo znajomych w U.S.A. więc wiem.
Zgadzam się z tym, że jej gra aktorska "jest OK", więc nie wykluczam, że nigdy nie zrobi "wielkiej, oszałamiającej kariery". Ale na razie daleko jej do Poli Negri. Daleko-porównując ich kariery, grę aktorską i talent. Jak ktoś ma komuś "buty czyścic" to Alicja mogłaby sprzątac grób Poli.

peggy96248

Wiesz jest mloda i piekna wiec jeszcze wszystko sie moze zdarzyc. Ja tam trzymam kciuki!:) Foremniak jest szywna 'i kto tu rzadzi' bylo niesmiesznym teatrzykiem na poziomie szkoly podstawowej, a 'swietni aktorzy' nie pisza sie na zidiociale banalne historyjki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones