Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

jak można było tak źle zagrać Zosię.? takich "aktorek" i "modelek" jak ona w stanach mają na pęczki .. karierę to ona chyba robi ze swoim menadżerem albo on z nią

RoxXxann

Jestem ciekawa jak ty bys zagrała mądralo ;] wkurzaja mnie ludzie tacy jak ty. Została wybrana sposród 1700 kandydatek. Czyms chyba musiała się wyróznic ? Mogłas też startować. Poza tym, moim zdaniem zagrała swietnie - jak na 14-latke. Z pewnoscią teraz wyrobiła sie jeszcze bardziej i ja z całego serca życzę jej powodzenia. A na pewno Ci, którzy oglądali Pana Tadeusza zgodzą sie ze mną.

xxDarkCloudxx

po pierwsze Zosia była zagrana całkiem nieźle,a po drugie,chyba żal ci dupe ściska że dziewczyna wyjechała do stanów,gra w filmie i spełnia swoje marzenia,nie wszyscy robią karierę "dzięki" menadżerom,nie porównuj swojej moralności do innych

fenix

A czym uzasadnisz jej "niezłą" grę? Nie krytykuj kogoś i nie podważaj jego moralności, nawet jeżeli mówi nie na poziomie, to przecież nie musisz się zniżać. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, ile naprawdę zdolnych ludzi czeka na swoje pięć minut, które nigdy nie nadchodzi, a inni znów dzięki wypromowaniu potrafią zbijać fortunę. Jest gwiazdą piosenki dziecięcej, to niech nią pozostanie. A co ponadto? Jeśli mówić o wielkim sukcesie, to chyba tylko w przypadku osoby wyjątkowej.

Natos

a to dlaczego mam nie krytykować jej moralności,skoro z głupia fant sama to sugeruje i to na jakiej podstawie? oczywiście że zdaje sobie sprawę jak wielu ludzi czeka na swoje 5 min. ale czy to wystarczy by krytykować Alicje tylko dlatego że zagrała w stanach i wzbudziła zainteresowanie? rola Zosi nie była tragiczna i nie była też wybitna była więc po prostu niezła,moim zdaniem Curuś zagrała ją całkiem poprawnie,zwłaszcza że była jeszcze wtedy bardzo młoda i niedoświadczona
ale to chyba taka nasza moralność narodowa,nie wychodź przed szereg bo zaraz cię zgnoją

fenix

Oooo jakby miała zrobić karierę to by już ją zrobiła. na a wybitną aktorką to ona nie jest i żeby zrobić karierę musi się pchać na inny rynek

RoxXxann

no tak,bo w stanach na pewno łatwiej dostać się do filmu niż u nas? ;-)
może po prostu nie chciała do końca życia grać w arcydziełach typu "na dobre i na złe"

fenix

a jednak zagrała w tym arcydziele .................

RoxXxann

nie każdy zaczyna od filmów oscarowych ;-) ale szacunek dla Alicji za to że nie chciała "rozwijać" swojej kariery w kierunku naszej rodzimej produkcji,bo niestety coraz zadziej wychodzą tu dobre filmy,o serialach to już wogóle nie ma co mówić :(
w każdym razie plus dla niej że się odważyła i jakoś sobie radzi,mam nadzieję że będzie coraz lepiej i uda jej się osiągnąć sukces ;-)

RoxXxann

A mnie jest żal że tacy kretyni panoszą się po necie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones