Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Nie mam nic do Alicji, uważam, że nadaje się na aktorkę, co prawda, widziałam ładniejsze i bardziej utalentowane, ale ona naprawdę jest niezła. Jednak muszę stwierdzic, iż kobieta, nie dosc że sepleni, to jeszcze, jakby to powiedziała Magdalena Cielecka, "ma problemy z powiedzeniem kilku prostych zdań". Chyba nawet najwięksi wielbiciele Ali, muszą się zgodzic, z tym, że podczas wywiadów, Alicja pieprzy coś od rzeczy i każda jej wypowiedz to niezrozumialy bełkot. Nie mówię tylko o polskich wywiadach, jak już ktoś znajdzie jakiś amerykański wywiad to może zobaczyc (uslyszec) ze tam również mówi od rzeczy.
Zobaczcie ten: http://www.youtube.com/watch?v=TvhpZMyoG6U&feature=related

peggy96248

Byłam załamana, kiedy zobaczyłam ją w wywiadzie z Rusin w "Dzień Dobry TVN" - obejrzałam z czystej ciekawości, a szczęka mi opadła. Śpiewa jakimś takim dziwnym głosikiem, udaje rozluźnioną, mówi jakby z łaską i stwarza wrażenie "wiedzącej wszystko o niczym". Zupełnie nie łapię, czemu pozuje na taką gwiazdkę. Ciężko jest jej dojść do puenty w wywodzie, który prowadzi i odbiorca gubi się w połowie. Faktycznie dziewczyna nie potrafi skleić jednej spójnej wypowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones