Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Wchodzę na ten profil, myślę, że się posmieje trochę. Wcześniej widziałem ją w "na dobre i na złe". Nie oglądam gniotów tvp ani innych tasiemców, czasami jestem na to skazany gdy jestem u babci czy na obiadku z rodzicami. Jak ktoś może się wybić po czymś takim? Przecież patrząc na te seriale na pierwszy rzut oka, nie myśli się o kiepskim aktorstwie, tylko o jego braku prawda? Mroczkowie to 2 główne argumenty które przytaczam gdy myślę o tym by nie płacić abonamentu.

Jednak wchodząc na filmy Alicji widzę, że mają one wysokie noty. Jeszcze nie ocenie jej bo nie jestem taki. Skoro widzicie w niej potencjał i podobno dobrze gra. Ocenie ją gdy obejrze kilka tytułów z jej udziałem. Wcześniej nie miałem zamiaru. Nie wiem jak wy ale ja nie szedłbym do kina na coś z mroczkami. Postawiłem ją na tej samej półce, może się pomyliłem. Jeśli ktoś oglądał coś poza tym polskim gniotem z dwójki to proszę o jakiś tytuł od którego warto zacząć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones