Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

czy ona wg was robi wrażenie normalnej osoby? Nie mogę dodawać zewnętrznych linków, ale chociażby w "Pytaniu na śniadanie" robi wrażenie autentycznie zaburzonej osoby. Ma puste spojrzenie, jakby nie do końca ogarniające rzeczywistość, co chwile odgarnia włosy, dziwnie się kiwa. W innych wywiadach podobnie. Ma jakąś dziwną manierę, dziwnie się zachowuje, macha rękami, odgarnia nerwowo włosy, zachowuje się nienaturalnie i nienormalnie. Co wy w niej ludzie widzicie? Piękność która zrobiła karierę w USA? Ja widzę nieszczęśliwą, zaburzoną osobę. Po prostu takie odnoszę wrażenie jak ją oglądam.

antyromantyczka

Jedyną Polką która zrobiła karierę w USA jest Pola Negri to media zrobiły z Curuś gwiazdę a prawda jest taka ze żadnej kariery nie zrobi w Hollywood po prostu jest słabą aktorką która gra w niszowych filmach . Też mnie drążni jej maniera mówienia te gesty są trochę komiczne i głupie przez takie gesty traci wiele w oczach widzów .

ewelakropka

Ta, ale kiedy to było, ta nasza Pola, i jakie wtedy było "holyłuud" - inne czasy ...

libella

Jakie inne czasy każdy obcokrajowiec który chciał zaistnieć w Hollywood miał pod górkę Pola Negri się wybiła i chwałą jej za to cieszmy się że Polka zrobiła karierę za granicą .

ewelakropka

Była jeszcze inna Polka- Gilda Gray. Ona również ma gwiazdę na Hollywood Walk of Famme

antyromantyczka

wygląda po prostu na podenerwowaną, powiedziałabym nawet może onieśmieloną. skromną. wg mnie bardzo fajnie zachowała się podczas rozmowy - tak skromnie - stała się dodatkiem do tematu a nie główną atrakcją.

użytkownik usunięty
antygrafik

I wlasnie na tym polega problem - skoro jest taka podenerwowana nawet przy udzielaniu wywiadow do filmu, to moze lepiej by po prostu zmienila profesje - nikt w koncu nie zmuszal jej, by zostala aktorka :)

ale co to za problem? wielu aktorów/piosenkarzy/innych artystów deklaruje swoją nieśmiałość pozazawodową a mimo to występują nadal.

użytkownik usunięty
antygrafik

Taa, tyle ze ona akurat nie ma wybitnego talentu aktorskiego i zwyczajnie irytuje...

po pierwsze nie wszystkich a po drugie jest tyyyyyyyyyyyyyyle dużo innych filmów, że nie trzeba oglądać tych, w których ona występuje. no chyba, że ktoś ma ambicję oglądać wszystko i z wszystkimi. osobiście po prostu pomijam filmy z aktorami, którzy mnie irytują, a jest takich kilku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones