Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Nie jestem pewien, czy wiem, jak dziecinka gra, bo "Pana Tadeusza" dawno widzialem, a tych glupich seriali nie ogladam, ale wiem jedno... moglaby byc moja dziewczyna.

reuel

współczuję gustu. no, ale cóż niektórzy nigdy nie wyrosną z lalek. chyba nie widziałeś ładnej dziewczyny

chrismoltisanti

Ty chyba w ogóle nie widziałeś dziewczyny ;)

Gh0st

A jak waszym zdaniem wyglada dziewczyna ? Moze jak ten pączek Cichopek ? A moze ma miec wszystko sztuczne jak Doda ?
Chciałabym was zobaczyć , a jeśli jesteście facetam to wasze lube i ciekawe co one osiagneły , bo Alicja już sporo ...

Gh0st

Daleko posunięty infantylizm...Nie wiem czy ktoś z tu zamieszczających posty słyszał takie mądre słowa jak "de gustibus non est disputandum"...Proponuję powrót do gimnazjum chłopczyki i dziewczynki, jesteście żałośni!

lubiejery

Nie wiem co znaczą te słowa i prawde mówiąc gówno mnie to obchodzi. A ty poczułeś się lepszy gdy pisałeś ten cytat? :> Walnie koleś jakieś łacińskie słowa i już magistra z siebie robi

Gh0st

Ale to napr znany tekst moj misiu kolorowy...

reuel

nie mój drogi - ona będzie MOJĄ dziewczyną!!! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones