Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Czemu wy wszyscy tak sie zawziecie czepiacie i jedziecie po polskich gwiazdach, ktore probuja swoich sil za granica???? Co wam wszystkim tak przeszkadza? Wszyscy sa dla was sztuczni <lol>
- Alicja Bachleda Curus- " ten jej denerwujacy akcent, uwaza sie za niewiadomo kogo"
- Izabella Miko- "Niech siedzi w tych stanach i nie przylatuje, bo tak od niej ta sztucznoscia zajezdza ze szook"
- Izabella Scorupco "sztuczna, nie sprawdzila sie w tej, i w tej roli"
Co wam szystkim odp**przylo? Chca, to niech sie rozwijaja, zamiast pisac glupoty (nie wiem na jakiej blednej posdtawie i nie wiem z czego to wynika), to chyba powinnismy sie czuc dumni, ze reprezentuja Polske , ze sa w stanie sie wykazac jak tylko potrafia. Nie wiem.. ale wam tak wszytkim trudno cholernie dogodzic , ze zal za d*pe sciska jak sie czyta wiekszosc komentarzy na takie tematy!!!!
Zaraz sprobujecie sie zaczepic moze Ramony Rey (skoro juz jestesmy przy polskich znanych osobach , ktore wystapily u boku kogos mega slawnego), nagrywajac teledysk z Akonem. Z pewnoscia zaraz zaczniecie swoje pierdoly na ten temat wypisywac , jesli wogole kotos to widzial ehhhh

carla200

"to chyba powinniśmy się czuć dumni, ze reprezentuja Polske"
dumni to możemy być z Justyny Kowalczyk i Małysza, bo oni reprezentują Polskę. a w jaki sposób mamy czuć się dumni z tych, które wymieniłaś? że się tej polskości wyparły i wyjechały już na początku kariery grać w byle jakich produkcjach, ale za granicą? dla mnie to jest proporcjonalne do wyjazdu na zmywak do Irlandii- za potrzebą, za pieniędzmi i "bo tam łatwiej zarobić".

dumni ze swojej aktorki to mogą być Hiszpanie z Penelope Cruz- najpierw zrobiła oszałamiającą karierę u siebie, a dopiero potem w Stanach. przecież mogła to olać po 1 czy 2 filmie- z taką urodą i talentem na pewno zostałaby zauważona i doceniona już wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones