Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś
patrisia8286

Też o tym słyszałam. I bardzo to możliwe. Widziałam na jakimś portalu zdjecia ;p Podobno kupuja mieszkanie w Krakowie.

patrisia8286

Hmmm ciekawe co to ma wspólnego z jej filmografią, grą aktorską. Pomyliłaś/eś fora. To nie forum plotkarskie.

butryk_2

Według mnie ma, to może być koniec jej kariery. Po tym może być znana tylko jako "ta od Farrela".

zuuuu

Jakoś nigdy nie słyszałem, żeby ktoś skończył karierę po urodzeniu dziecka. Trochę szacunku do dziecka, a nie traktujecie to jak początek apokalipsy Alicji.

butryk_2

może sobie nie poradzić z metką, jaką przypną jej zachodnie media. może na zawsze pozostać "tą Polka, która wpadła z Farellem". to nie forum plotkarskie, ale wiele osób życzy jej dobrze, a to dziecko na prawdę może przekreślić jej szansę na większą karierę w Stanach. większą od tych, które zrobiły Pacuła, Scorupco czy Miko.

daifuku

No tak to straszne. Rozumowanie Wasze to kariera>dziecko. Nie wiem w jakim ja świeci żyję, skoro martwicie się bardziej o jej karierę a nie o to czy dziecko będzie zdrowie i szczęśliwe z nią ;|

butryk_2

zaraz, wydawało mi się, że to forum tyczące kariery. są inne fora, na których można dzielić się jej szczęściem i zdrowiem dziecka.

dla mnie dziecko byłoby ważniejsze niż kariera, być może Bachleda ma tak samo. ale jeżeli poważnie myśli o tamtym świecie (a twierdziła, że tak)- będzie miała dużo więcej przeszkód do pokonania żeby zaistnieć. Farrel jeszcze w marcu zarzekał się, że kończy z kobietami, skupia się na karierze, wcześniej omal nie miał dziecka z inną dziewczyną (plotki o teście, było o tym głośno w zachodnich mediach), zmienia zdanie i dziewczyny jak rękawiczki, i wybrała kogoś takiego na ojca swojego dziecka?? bez żadnych dowodów na to, że się zmienił?

to tak, jeżeli chcesz rozmawiać o jej "szczęściu".

daifuku

Tylko, że tu powinno się mówić o jej rolach. Bo z pewnością autorce nie chodziło o to "co będzie z jej karierą?" a przeczytała pudelka i ekstaza i już temacik założony, żeby poplotkować :)

A o jej szczęściu nie chce rozmawiać, bo to jest forum filmowe, a nie plotkarskie. Porozmawiać to ja mogę o jej rolach w filmach w których zagrała.

daifuku

Zgadzam się z Tobą. Jej naprawdę zależy, lub też zależało na karierze jezeli ta plotka się potwierdzi.

Myślałam, że po Ondine on po prostu zawrócił jej w głowie, myślałam nawet, że to taki chwyt marketingowy aby wypromować nie tylko film ale również ją. W tym momencie poważnie obawiam się o jej karierę.

zuuuu

Ludzie da rade, to tylko dziecko, ona nie umiera. Znajdzie czas na plan filmowy (wróci do formy po ciąży) i dla dziecka. Ona nie rodzi 10-raczków.

butryk_2

Ok, ale mi chodzi cały czas o tą metkę "tej od Farrela". To stwierdzenie może stanąć na przeszkodzie w wielkiej karierze. Ma warunki i wszystko co potrzebne, ale to może naprawdę ja skreślić.

zuuuu

Tylko ona ma już od dawna tą metkę, od czasów gdy jest z Colinem. Więc nic się nie zmieni zbytnio.

butryk_2

W zagranicznych mediach ona nawet nie jest rozpoznawana....

zuuuu

Zgadzam się z daifuku.


No to rozmawiaj o jej rolach jak nie tutaj to na innym temacie.

zuuuu

Rozpoznawalna na tyle aby coś o niej napisali, pomijając sesję w GQ.

zuuuu

Jest znana w Niemczech, gdzie grywała swoimi czasu :)

patrisia8286

Na miejscu Collina bym się wkur... Na zachodzie normą jest, że to kobieta stosuje środki antykoncepcyjne. Przyjechała z zaściankowego kraju, to i zwyczaje inne...

Louis_de_Pointe_du_Lac

hmmm Meksyk to zaściankowy kraj? ;| Tam mieszkała wiele lat, tam też się urodziła. Nie wydaje mi się, że to zaściankowe państwo.

Zauważ, że może nie chcieli środków używać :) i nie jest powiedziane, że na 100% jest w ciąży. Radze wdech i wydech i miną Ci nerwy, bo widać przejęta osobą jesteś bardzo.

patrisia8286

Who cares? A po polskiemu: ch.. to kogo obchodzi?!

patrisia8286

Chyba, ale jej rodzice jakoś nie są za nowym partnerem. Nie przypadł im do gustu...

patrisia8286

No to teraz dziewuszka glowe bedzie podnosic wysoko. Osobiscie uwazam ze naciaganie Colina na dziecko dla sławy jest troche w złym guscie.

Lukash

podobno jest w juz w 7 miesiącu...
moze colin sie nawroci przy niej, ale czy ktos w cuda wierzy?

użytkownik usunięty
olcia2506

Nawróci?

A co on jest? Opętany?

Ludzie...

uz zawsze bedzie kojarzona jako dupa Farrella tak jak Katie Holmes jako dupa Cruise'a. Przykre.

187

Ja nigdy nie lubiłam Farrella. O Alicji mam bardzo dobre zdanie i nic tego nie zmieni. Jest świetną aktorką. Życzę jej szczęścia i żeby dziecko było zdrowe. : )

Lukash

Czemu ją winisz? A Colin to nie był świadomy co robi?

patrisia8286

No raczej jest w ciąży. Mam nadzieję, że mimo wszystko dalej będzie rozwijała swoją karierę, bo jest dobrą aktorką.

patrisia8286

No chyba jest jest umie się dziewczyna urządzić zazdroszczę jej :] ja to bym mogła mieć dziecko z Joshem harnettem :D

gabportal

Nie ma czego zazdrościć... Nic do niej nie mam jednak teraz będzie kojarzona z tego, że:
Jest dupcią pana F. i być może dzięki F. zaistniała, że celowo starym zacofanym sposobem chce go usidlić etc.
Niestety bądź stety, już gadają o jej (podobno) cwanym charakterku na zaistnienie...

patrisia8286

ciekawe czy bedzie "synuś" czy "curuś" :P

Lukash

synuś ;) dzisiaj przeczytałam, że urodziła syna

djchrzanu91

i co jej z tego,i tak ją zostawi po kilku miesiącach .

patrisia8286

niekoniecznie musi być kojarzona tylko jako ta polka od farella, może tak jak nicole kidman ten zwiazek pozwoli jej sie wybić

hananas

juz pisza w zagranicznych brukowcach ze "CF był obecny na koncercie U2 z blondynką podobną do Lindsay Lohan" albo "CF był widziany z jakąś blondynką pod ręką".
Nie wiem czy sie śmiać czy płakać, bo fajnie, ze dziewczyna sie stara za granicą robic kariere. Miałaby grac w np "Klanie"? Pff.. Już lepsza "Moda na sukces" :P Ale że nie kojarzą ze zagrała z nim "Ondine"..?
Ich synuś nazywa sie Henry Tadeusz i bedzie ochrzczony w Krakowie :)
Życzę szczescia rodzince :)

patrisia8286

ha dziecko? i już kariera się toczy dać dupy i miłość później będzie haha! zobaczymy tylko jak długo będzie ten związek zobaczymy daje góra 2 lata!

paul_van_dyk_87

Co Was to obchodzi z kim jest komu dała? Zajmijcie się swoim życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones