Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

nie widziałam wielu filmów z tą aktorką ale podziwiam ją i mam nadzieję, że dużo osiągnie, nie tylko dzięki związkowi z Colinem ale przede wszystkim dzięki talentowi..bo tego i urody jej nie brakuje. Nie jestem jej fanką ale zarzuty jakie są stawiane wobec tej aktorki są bardzo niesprawiedliwe..Ech, tylko czasami jak pomyślę o jej bajkowym życiu to mnie ukłuje z zazdrości ale i to szybko mi przechodzi bo nie jestem zawistna..Jejku, rozpisałam się więc pozdrawiam gorąco i mykam...acha, jeszcze jedno..oglądałam ostatnio Zmierzch i tak mi przeszło przez myśl, że gdbyby Alicja była trochę młodsza to pasowałaby do roli Belli ale proszę nie zabijcie mnie śmiechem :)

masachiko

Uwielbiam ją. Jest bardzo autentyczna i zupełnie pozbawiona gwiazdorstwa, chociaż przecież mogłaby być na każdej okładce, zwłaszcza ostatnio. Ma klasę i talent. Fajnie, że to właśnie ona została zauważona za granicą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones