Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Czemu Polacy nie potrafią być dumni jeśli ktoś z ich kraju odnosi sukces ?
Jest szansa ze Alicja odniesie jakiś większy sukces ...ze ktoś usłyszy o Polsce ... Ona teraz zbiera plony własnej pracy , mogła zostać w Polsce i mieć cieplutka posadkę w obsadzie na dobre i na złe ...to jest ambicja połowy polskich aktorów , ona postawiła wszystko na jedna kartę i pojechała grac do Niemiec .

Nie mówię ze mamy traktować jak jak w RPA traktuje się Charlize Theron .... jak dobro narodowe ...ale ludzie trochę szacunku każdemu człowiekowi sie należy ...

Bene

Osobiście uważam ją za utalentowaną aktorkę która całkowicie zasłużyła sobie na sukces jaki odnosi. Mam nadzieję że w najbliższym czasie zobaczę jej kreację w jakieś ciekawej roli.

sensual

Mam być dumna? Jestem! Jestem, bo Amerykanie chwalą dziewczynę z Polski. Nie podoba mi się tylko to, że tak naprawdę, niebardzo jest za co ją chwalić. Jej gra w o ogóle mi się nie podoba. Alicja wydaje mi się sztuczna.

Bene

Nie życzę jej źle ale podejrzewam że skończy jak Pacuła i ostatnimi czasy Skorupko, grając w czym popadnie aż skończy w niskobudżetowych tylko po to aby gdzieś jeszcze grać.

Bene

Alicja jest jedną z niewielu naszych aktorek młodego pokolenia, które szanuję i podziwiam (no dobra, przyznam: i którym trochę zazdroszczę ;P... ale to nie jest coś typu zawiść, tylko raczej taka "sympatyczna" zazdrość)

większość polskich gwiazdek po zagraniu w 20 odcinkach w jakimś serialu uważa siebie za Bóg wie kogo. jak napisałaś: "to jest ambicja połowy polskich aktorów".
Alicja jest inna- zaryzykowała wszystko, żeby spełniać swoje marzenia i jej się udało dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. a jej celem z tego, co widzę nie jest jedynie znalezienie się w tabloidach gazet, ale prawdziwe aktorstwo.


i też sie martwię, że może być tak jak z Joanna Pacułą, czy Scorupco. nie dlatego, że Alicja źle gra, tylko dlatego, że teraz liczy się jak najbardziej znane nazwisko, które przyciągnęłoby ludzi do kin i przed ekrany telewizorów... a ja (nawet nie bardzo jestem zorientowana)nie jestem pewna, czy takowe ma Alicja...

kitket555

zgadzam się w 100% z kitket555 i mam nadzieje, że Alicji się uda:)

Chachurka

Będą promować Polskę w zdecydowanie inny sposób. A tej pani już dziękujemy...

Gimly

nikt nie ma znanego nazwiska od tak sobie , w większości wypadków trzeba na nie zapracować i (albo tylko) mieć dobry marketing ! chyba ze ma się znanych rodziców :P jestem ciekawa kolejnych projektów Alicji w Hollywood , od nich wiele zależy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones