Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś
Pseudoautochton

hmm pozostawiłabym to bez komentarza, ale nie, nie mogę. jestem ciekawa, jak Ty się cytuję:"szmacisz", skoro jesteś w stanie pisać tego typu komentarze. zazdrość Polaków nie zna granic. to nic, że mamy polską aktorkę robiącą karierę w Hollywood - zamiast jej kibicować to najlepiej obrzucić błotem. niby skąd sie biorą takie Twoje durne poglądy? Jest z Collinem dlatego, że się szmaci? A może są też inne powody? Pomyśl, to nie boli. Współczuje spaczonych poglądów, założę się, że to nawer nie Twoja opinia tylko jedna z tych zasłyszanych gdzieś w tłumie. :/

dagmarine

To nie opinia, to domniemanie. Wybacz, ale ten związek wygląda to jak klasyczne zastawienie sieci. To ma być kariera? Oczywiście gdybam, prawda może być zupełnie inna, np. Colin zakochał się w Curuś od pierwszego wejrzenia, a teraz cały czas zabiega o jego względy.

Pseudoautochton

A co cie obchodzi kto się szmaci, a kto nie? Może lubi się szmacić. Co ci do tego? Martw się lepiej o to, żebyś ty się nie zeszmacił i nie wtykaj nosa w cudze sprawy.

patrykDJ2009

Hola, hola, Curuś jest osobą publiczną z własnego wyboru, tak więc mam święte prawo spekulować czy Alicja się szmaci czy nie.

Pseudoautochton

Święte prawo, to masz sobie myśleć, a nie obwieszczać wszem i wobec kto się szmaci, a kto nie. Nawet jeżeli to są Twoje domysły, to trochę kultury cepie.
Sam nie jestem jej fanem, a jej związek z Farrelem gówno mnie interesuje i Ciebie też powinien.

Pseudoautochton

Co cię to tak obchodzi? Czyzbyś sam miał ochotę na kołka Farelka? Czyżbyś zazdrościł, że ją zapłodnił, ją ciebie nie?

Przepraszam za moje słowa, ale może do niektórych takie słowa dotrą, bo niezrozumiałe jest dla mnie debilne krytykowanie innych ot tak sobie dla sportu.

dariuszsz

Tak zazdroszę że mnie nie zapłodnił, otrzymałbym milion dolarów, przeznaczony dla pierwszego mężczyzny, które zajdzie w ciąże ;)

Pseudoautochton

Wiesz, nie żebym był jakimś wielkim fanem Alicji ale widząc twoje komentarze Pseudo nie tylko na temat Bachledy-Curuś ale i w innych tematach to myślę ,że niektórzy po prostu powinni zająć się czymś innym niż zabieranie głosu na forum. Na przykład nauką do egzaminu gimnazjalnego...



PS.

"Colin zakochał się w Curuś od pierwszego wejrzenia, a teraz cały czas zabiega o jego względy."


Sugerujesz ,że Curuś jest mężczyzną czy ,że Colin się zakochał więc ona musi teraz zabiegać o jego względy?"


"mam święte prawo spekulować czy Alicja się szmaci czy nie."

Inteligencja, aż bije po oczach z twoich wypowiedzi. Polecam poczytać trochę na temat pomówień i zniesławień.

dagmarine

Kariera Alicji to klasyczny przerost formy nad treścią. Dziewczyna niczego szczególnego jeszcze chyba nie osiągnęła i nie pokazała, a szumu wokół niej tyle że hej! No jeśli ona nie ma na to wpływu i media same to rozdmuchują to tylko współczuć bo jej to szkodzi. Pamiętam wywiad z nią w jakiejś gazecie kiedy po wakacjach miała zagrać w "Panu Tadeuszu" wtedy zwykła skromna nastolatka, a teraz serio trochę za bardzo pozuje na wielką gwiazdę. Nagrała też dwie płyty. Pamiętam piosenkę "Marzyć chcę" katastrofa! Przyczepiła się znanego aktora bo myśli że daleko zajedzie ale się myli!

Pseudoautochton

Szmaci? Niesłyszałam żeby sypiała z innymi, poza Farellem ....ekhm

Pseudoautochton

Chciałam zauważyc że to Filmweb, a nie Pudelek...

Pseudoautochton

A ja bym chciał zauważyć jeszcze jedną rzecz. Collin Farel mógłby pucować buty ojcu Bachledy Curuś, który jest milionerem wiec spekulacja o tym czemu ona z nim jest nie ma najmniejszego sensu i wogole jest nie na miejscu...

zorek11

Oj Colin ma raczej więcej kasy.

Pseudoautochton

Przykro mi ale ostatnio to sprawdzalem i jasno sie dowiedzialem ze wcale tak nie jest. Sam jestem w szoku. Tak czy siak nawet zeby collin byl bogatszy to w sytuacji takiej zamożności rodziny bachleda-curuś, Pani Alicja nie pchala by sie w ten zwiazek dla kilku dodatkowych milionow :) pozdrawiam

zorek11

W takim razie dla kasy nie, ale jako trampolina w świecie filmu? Choć może sensowniej byłoby wyrwać wpływowego producenta.

Pseudoautochton

Sam się szmacisz..pisząc takie rzeczy.
Skąd w ludziach tyle zawiści i braku szacunku do innych :(

Barbara_2008

Ależ ja jestem pełen szacunku dla tej aktorki, w końcu jakoś zabłysła na zachodzie, a że się uwiesiła Colina to inna sprawa, ale kto wie może to miłość...

Pseudoautochton

Uwiesiła...może.
Ale zauważ - jeszcze przed jak to określasz "uwieszeniem się" Colina, została zauważona. "Trade" był wcześniej. Jest polską aktorką w wieku mniej wiecej jak Miko, Rosati, Mucha, które też próbowały zaistnieć. Jedynie Miko się udało, tylko, że gra w niszowych produkcjach które nie były tak komentowane jak "Trade" w zagranicznej prasie. Iza Miko jakoś nie była komentowana jako "obiecująca młoda zagraniczna aktorka". W przeciwieństwie do Alicji.
Nie mówiąc o tych pannach: Rosati, Mucha, którym jakoś nie poszło.

Napiszesz - to dzięki Colinowi stanęła na czerwonym dywanie na Globach. Owszem dzięki niemu. Ale pomyśl jak jej muszą zazdrościć wyżej wymienione trzy aktorki;) Ich zdjęcie nie pojawiło się na oficjalnejstronie Globów

http://www.goldenglobes.org/

EM_DE_KE_AS

Oby tak dalej...

EM_DE_KE_AS

Niejedna Polka chciałaby mieć takie foto:
http://www3.pictures.zimbio.com/gi/67th+Annual+Golden+Globe+Awards+Arrivals+fuwf mIm2SjYl.jpg.

No i jeszcze jedno:
http://justjared.buzznet.com/2010/01/17/colin-farrell-alicja-bachleda-golden-glo bes-2010-red-carpet/comment-page-6/

jedna z nielicznych o których mówi się na portalach zagranicznych

EM_DE_KE_AS

Mam jednak nadzieje że Alicja rozwinie skrzydła w Hollywoodzkich produkcjach. Choćby w kilku.

EM_DE_KE_AS

Tylko zawistne istotki powiedzą o Alicji, że się - pozwolę sobie zacytować inwektyw - "szmaci". Zwłaszcza jeśli ten, z którym się jakoby "szmaci", dziękuje jej przy okazji odbierania nagrody Irish Film & Television Awards.
http://www.youtube.com/watch?v=dvH0o5lyi1k

Chwała jej za to, ze udało jej się zaistnieć w tym prawdziwym show bissnesie, bo światowym. I oby wiodło się jej jeszcze lepiej.

katousche

"Hola, hola, Curuś jest osobą publiczną z własnego wyboru"

zacznę od tego, gdyz osoba publiczną to jest polityk, premier, prezydent...aktorzy to osoby sławne ale prywatne a za to co napisales byłby ładny wyroczek o zniesławienie.


Nierozumiem ludzi którzy mówią, ze Alicja puściła sie dla kasy, ze robi to dla kariery a nikt nie pomyslal ze moze oni naprawde sie kochają, maja dziecko i planują ślób, to moze być prawdziwa miłość, ale nie lepiej obrazić obrzucić błotem. Zreszta jej związek to nie jest niczyja sprawa, bo jak powiedziałam aktor to osoba popularna ale prywatna, publiczny to jest polityk...albo dom.

Do założyciela tematu- troche szacunku, w oborze sie wychowywałeś?

vampire_12

Nawet świnie mają lepsze wychowanie, więc nie obrażajmy mieszkańców obór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones