Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

nareszcia jakas Polka zablysla na arenie miedzynarodowej i do tego w samym blaku Hoolywood...
Świetna z niej aktorka i trzymam za nia kciuki,bo jak narazie idzie jej po mysli;D
Moze wlasnie dzieki Niej Polskie "wschodzace gwiazdy" zrozumieja,ze lepiej wyjechac za ocean i tam zrobic kariere...i nie tylko aktorska...
Jeszcze raz brawo Alicja!!!
<pozdro>

DaroO2222

Zgadzam się,w Polsce nic się nie da osiągnąć,trzymam za nią kciuki i oby jej się przynajmiej coś udało osiągnąć.

DaroO2222

w Polsce da sie coś osiągnąć. Ale nieuki wiedzą wszystko najlepiej.

annowak11

a to ciekawe,bo ja myślalem,że to własnie nieuki zostają w tym kraju i kompletnie nic do niego ni wnoszą...ale są bujnie ludzą sie,że Polska Scena Estradowa stoi na wysokim poziomie...
Ludzie jak by tak było to co 3 marny aktorzyna z Polski dostawałby zagraniczne role...
Alicja dostała tą role nie dlatego,że sie kurwiła czy cos...tylko dlatego ,że juz dawno stwierdzila,że nie warto robić małej kareiry w Polsce i wyjechała za granice.Zagrała w 2/3 niemieckich filmach w tym jednym z rezyserem Trade,który zauważył jej aktorstwo i z pewnościa,dlatego Bachleda-Curuś dostała role w filmie Trade wygryzając z castingu samą Mile Jovovich...
pozdro!

DaroO2222

może nie do końca wygryzła - z tego co czytałem, Mila Jovovich po prostu zrezygnowała z udziału w tym filmie z powodu innych zobowiązań. Alicji powierzona została mniejsza (epizodyczna?) rola, dopiero po odejściu Mili reżyser "podarował" jej rolę Weroniki.
Co nie zmienia faktu, że życzę jej sukcesów na arenie międzynarodowej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ortalion

zgadzam się z założycielem tematu i życze Alicji powodzenia

DaroO2222

Obejrzałam ''TRADE'' i mówię głośno - nie spodziewałam się, że TAK zagra. Wyglądała ślicznie, poprostu pięknie. I choc z decyzją jej postaci się nie zgadzam (nie powiem jaką, ale uważam, że powinna walczyc) to uważam, że to naprawdę dobra rola. Nominacja do Oscara by mnie nie zdziwiła. Trzymam za nią kciuki ^^

Charlize

Ja juz rowniez widzialem TRADE;D
naprawde zadziwiajaca gra aktorska ,jak na debiut w Hollywood to bardzo mi sie podoba...film moze nie najlepszy,ale dal wiele do myslenia na temat Ameryki...moja ocena tego filmu-8/10...i nominacja do Oscara jak narazie wedlug mnie im sie nalezy;)
pozdro!

DaroO2222

o tak. życzę jej wszystkiego najlepszego i kariery poza Polską!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones