Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Nie sposób się nie zgodzić biorąc pod uwagę walory urody oraz rysy, figury i ... fryzury:P

kryptonim_zajec

Może i tak z tą różnica że ja Keiry NIE TRAWIĘ, a Alicja jest spoko ;-) No ale Twoje zdanie.. :)

ladydiamond_2

a umnie odwrotnie: alicjii NIE TRAWIĘ a keira jest spoko :)

kryptonim_zajec

Zgadzam się z nafazowaną artystką całkowicie. Według mnie te dwie aktorki sa do siebie łudząco podobneXD

agatha_6

No, a z kolei Keira to jest taka nowa Winona Ryder. Bo chyba każdy mi przyzna, że one też są do siebie bardzo podobne ;)

Albertino

Ja się zgadzam! Keira jest dosłownie odbiciem lustrzanym Winony sprzed paru lat ;)
A co do podobieństwa Alicji do Keiry... no fakt - rysy mają bardzo podobne ;]

kryptonim_zajec

Rzeczywiście są podobne.Dziwie się,że jakoś wczesniej tego nie zauważyłam :)

aga_30

ludzie zastanowcie sie obydwie sa tzw. słodkimi idiotkami a juz szczegolnie alicja ktora w polsce prawie niegra a reklamuje tylko kosmetyki i pozuje do gazet aktor musi miec dorobek to tak jakby dode nawac dubbingowcem bo podlozyla glos w 1 filmie

użytkownik usunięty
Sandman_3

słodkimi idiotkami? Za kogo ty się uważasz, żeby mówić tak o osobach 100 razy lepszych od ciebie?

kryptonim_zajec

ZZZZZZZZZZGADZAM SIE W 200% :) MOJE ODCZUCIE CO DO TEJ AKTORKI TEZ BYLO TAKIE SAMO :) TA KOBIETA TO KEIRA :) IHIIII FAJNIE :)

incom

Może i pod względem aktorstwa jest jakieś podobieństwo.. ale Alicja to podrzędna aktoreczka, która nie może być porównywana do Keiry... takie jet moje zdanie.

Pozdrowienia ;)

kryptonim_zajec

Alicja nie jest brzydka, ale napewno nie tak piękna jak Keira... Keira to niemalże 8. CUD ŚWIATA i nie można do niej porównywać Bachledy-Curuś... Ja tam nie widzę w nich podobieństwa ;]

kryptonim_zajec

jak dla mnie w ogóle bez porównania, Keira jest jedną z najpiękniejszych kobiet jakie w zyciu widziałam, Alicja napewno brzydka nie jest, ale choćby pracowali nad nią najlepsi styliści i spece od wizerunku to nigdy nie dorówna Keirze urodą:> jesli natomiast chodzi o sylwetkę to Keira jest ze dwa razy szczuplejsza;P

anyanka

dokadnie, one są kompletnie różne, pod względem figry, urody i talentu ( bo Keira ma większy)

Ivona

Polska Keira jak mnie to wkurza moze Keira jest polska Alicja? Ci wszyscy anglicy raczej nie czuli by sie dobrze, gdybysmy tak mowili - a bo ten jest amerykanskim tym i tym. Tylko Polacy maja taka glupia maniere, ze nie umiemy powiedziec, ze to jet poprostu dobre tylko np. Maciek Zakościelny jest polskim Bradem Pittem.

LeNa__

masz racje z tym Zakoscielnym przerabianym na Pitta, nawet go tak strzyba na plakatach. Irytujące...
Moim zdaniem Curuś jest o wiele ładniejsza od Keiry. Keira wygląda jakby łopatą w twarz dostała, wiecznie wysunięta szczęka, otwarte usta, do tego brzydka, chłopięca fryzura. Jest fajnie szczupła, to, że ma skromny biust zdaża się i nic mi do tego, tylko nie rozumiem, po co ubiera się w kiecki przeznaczone dla biustów obfitych? wygląda w nich jak wieszak.
No a Curuś to ma pełniejsze kształty, ale nie zgodze sie, ze jest za gruba. I ma bardzo ładne włosy. Pewnie poprawiane, ale cóz. Na pewno naturalny kolor jest koło blondu.
A może Anglicy powiedzą, że Keira to angielska Curuś? Co to w ogóle za gadanie?

rapidash

Obie aktorki są Przepięknymi Kobietami - ja jednak wybieram naszą Alicję! :-)

StrasznyTyp

Dokladnie straszny typie:) Wolę Alicję, Keira mi się nie podoba, ani z urody, ani jej talent do mnie nie przemówił. I Alicja to Alicja, a nie KEIRA!!! No ludzie, nie musimy wpasowywać naszych aktorów w jakieś zagraniczne wzory.

Crejzola

Alicja jest ładna... Nie wiele filmów z jej udziałem obejrzałam także co do talentu się nie będę wypowiadać. Jednak Keira jest dla mnie naprawdę piękną dziewczyną (lubię też jej podejście do swojego ciała) i uważam, że posiada duży talent. Jeśli chodzi o ich podobieństwo to ja go nie widzę:(

kryptonim_zajec

No mi też bardzo przypomina Keire z domieszką Kristen Stewart(podobny głos) ale nie zgodzę sie z figurą bo Keira jest o wiele chudsza:) Alicja jest moją ulubiona polską aktorką bo mam wrażenie, że tylko ona odniosła pewnego rodzaju sukces na tym brzydko się wyrażając polskim ograniczonym zadupiu.

kryptonim_zajec

buahaha ,jak mozna je w ogole porównac? Przestancie obrażac Keirę

użytkownik usunięty
kryptonim_zajec

Alicja to polska Keira Knightley? Zabawny jesteś. Każdy wie, że to Keira jest angielską Alicją Bachledą-Curuś.

kryptonim_zajec

Moje zdanie jest podobne, ale.. Po pierwsze jeśli chodzi o twarz to Keira jest bardziej delikatna i subtelna, natomiast Ala jest bardziej kobieca i ma dużo bardziej apetyczną figurę.

adalbertign

Bez porownania Keira ładniejsza! Poza tym też dużo zdolniejsza! a co do Curuś: ma koński zgryz i jest sztuczna! Feee.... :/

antylopa_89

jak można miec koński zgryz??:| co za dziecko pisało ten komentarz? a no i w którym miejscu ona jest stuczna?? Wiadomo,ładna Polka, której udało sie wybic to od razu inne poleczki zazdroszczą. żall...

antylopa_89

a według mnie to właśnie keira jest sztuczna.jej miny w filmach!i JEJ UŚMIECH!jak jakiegoś upośledzonego dziecka!

kryptonim_zajec

Moim zdaniem sa podobne ale rowniez przypomina mi Kristin Cavallari, jesli ktos kojarzy :)

xxmoniaaaxx

Cóż!Warto śledzić karierę młodej,ładnej Polki.Świat jeszcze stoi przed Nią otworem!

kryptonim_zajec

Wg. moich norm to jeden walor jest wspólny dla tych dwóch aktoreczek, ze
wskazaniem na Alicję jako tej u której bardziej występuje tenże walor
którym jest...tzw. KOŃSKA SZCZĘKA!..ma ta szczenę rozepchaną jak
lambadziara-szpara-wyginara.

Kax79

co nie zmienia faktu że jakby mnie zaprosiła na kolację to po królewsku
bym ją potraktował na wieczór pod kołderką, jak prawdziwa damę bym ją
ugościł

Kax79

>Jakby mnie zaprosiła,to bym ją ugościł<.Porąbany jesteś.Jak możesz Ją ugościć jak Ciebie zaprosiła.Wcale by nie przyszła i sam sobie zrób pod kołderką.

gran19

nie należy łączyć "zaproszenia na kolację" z" ugoszczeniem pod
kołderką"...co do reszty to rozbawił mnie twój wpis.
Cyt. >Wcale by nie przyszła...<= nie mierz wszystkich swoją miarą tj. jak
już nawykłeś sobie robić dobrze pod kołderką bo na twoje zaproszenia nie
przychodzą to wcale nie znaczy że tak samo jest u innych...
Tak czy inaczej rozbawiłeś mnie....hahahaha

kryptonim_zajec

eee,dla mnie nie są podobne.ani jak ktoś tam napisał,że keira do winony o_O alicja ładniejsza! :D serio!

japieprze

Lubie Alicję i trzymam za nią kciuki, ale znacznie wolę Keire Knightley! Obejrzałam z nią sporo filmów i dziewczyna ma ogromny talent ;D Co do wyglądu, obie są bardzo atrakcyjnymi kobietami i wiadomo że każdy ma inne gusta. Tak szczeże mówiąc to jest mi trudno powiedzieć która ładniejsza, bo wiadomo wolę chłopców ;P Ale zgodzę się iż Keira ma delikatną urodę, a Alicja jest krąglejsza, ( ;

kryptonim_zajec

Może rzeczywiście są podobne, ale trzeba przyznać,że Keira ma przepiękne rysy twarzy, a Alicja jest po prostu ładna i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones