Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Która będzie najpopularniejszą Polką w Hollywood za kilka lat?
Ja uważam, że Iza. Sama radzi sobie w Ameryce bez niczyjej pomocy.
Alicja też nie jest złą aktorką. Widziałam z nią ONDINE i HANDEL i kiepska wcale nie jest.

Karolina_ zmierzch2

Ja uważam że Miko będzie najpopularniejszą Polką w Hollywood bo sama doszła swoją pracą do sukcesu a Alicja niestety jest kiepską aktorką jej filmy są klapy udaje gwiazdę ale nią nie jest najlepszy przykład był na rozdaniu złotych globów gdzie dziennikarka ją olała a ona się wtrącała w rozmowę i te głupie miny masakra po tym co pokazała w Polsce to jej nie lubię wolę Miko bo jest sympatyczniejsza a Polacy po niej jeżdżą że jest kiepską aktorką a tak nie jest .

ewelakropka

Ja kibicuję tej i tej i trzymam też kciuki za Weronikę Rosati :)

B_S_

Rosati nie gra przecież nawet w Polsce, gdzie jest znana głównie z bycia bohaterką obscenicznej książki starego reżysera >:3
A w Stanach nie wystąpiła jak dotąd w żadnym filmie, so.

Co do tematu, to ja obstawiam Bachledę. Może nie umie grać i jest zarozumiała, ale - let's face it - ma w Hollywood znajomości, kręci ze sławnym aktorem, z którym łączy ją dziecko, a którego agenci wzięli ją w "opiekę", ma forsę i ma perspektywy, by się wybić.
Miko nie jest też cudowną aktorką, fakt, bardzo ambitna dziewczyna, do wszystkiego doszła sama, ale jak na razie gra same ogony. Oczywiście, życzę jej jak najlepiej, niech jej się wiedzie w hAmeryce. ;)

Lila_Hekate

Weronika zagrała w "Largo Winch (Tome 2)" z Sharon Stone, jesteś niedoinformowana.

Karolina_ zmierzch2

Według mnie Iza Miko bo zagrała świetnie w Coyote ugly nie robi kariery przez łóżko tak jak Bachleda. Bachleda nie ma talentu i jest brzydka także przewiduje jej rychły upadek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones