Alicja Bachleda-Curuś

6,6
8 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Bachleda-Curuś

Czyli wystarczy przespać sie z Collinem to w Polsce będziesz miał status "gwiazdy". Gites!

pitixpl

Prześpij się z Colinem, to się przekonamy czy tak rzeczywiście jest. Daj znać jak już będziesz miał status gwiazdy.


e_koneserka

Po co ten sarkazm? Nie umiesz prowadzić normalnej dyskusji? Odpowiedz mi na pytanie, dlaczego Ala jest taka popularna, pomimo, że nie zagrała w żadnym dobrym filmie.

pitixpl

Bo się pusciła - to w dzisiejszych czasach wystarczy, zreszta ty widzisz w ogóle w niej jakiś "talent " ? Bo ja nie :D

sweetgirl_fw

Zgadzam się w zupełności. Urodzic dziecko Collina i jest się popularnym ;)

pitixpl

Pitixpl nie podoba Ci się mój sarkazm? Uważam, że Twój złośliwy komentarz na temat Alicji był na dużo niższym poziomie.
Mimo wszystko spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Alicja zagrała w kilku ciekawych filmach, szczególnie polecam film Handel (Trade), za który dostała zresztą kilka nagród - dla
najlepszej aktorki na Vallarta Film Festival w Meksyku oraz na 23. Festiwalu Filmowym w Bostonie. O jej sukcesach filmowych było w Polsce cicho, wszystkich zelektryzował dopiero jej związek z Colinem Farrellem. Media i brukowce rozdmuchały ten romans do granic możliwości. Tak juz jest, że życie prywatne gwiazd cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż ich filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones