PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34159}

Z miłością nie wygrasz

Herz über Kopf
6,5 1 195
ocen
6,5 10 1 1195
Z miłością nie wygrasz
powrót do forum filmu Z miłością nie wygrasz

bajka - 5/10

użytkownik usunięty

nie ma co się rozwodzić za długo nad fimem.W Niemczech hit - u nas nic. I dobrze bo ten film jest z lekka cukierkowy.Nazbyt przesłodzony i nie dla nastolatków.Czemu? Nawet dla nich jest nazbyt naiwny! Klasę trzyma tylko aktorstwo.

ocenił(a) film na 4

niestety rzeczywiscie film bardzo banalny, ostatnio polubiłam niemieckie produkcje, ale ten film odstaje od reszty niemieckich. Fakt nie przepadam za Alicją, ale też nie dlatego film sie nie udał, bo ona w nim zagrała. Jakiś taki sztuczny ten film, słodki i przewidywalny. Jedyny wątek który mi sie podobał to nawiązująca sie relacja miedzy ciężarną siostrą a tym kolesiem od stukniętego auta.

sonnchen

Mi się w tym filmie podobał wątek tego pracodawcy Alicji i "jej chłopaka". Oglądałam z napisami więc nie wiem czy dobrze przetłumaczyli
-Nie mogę patrzeć jak on chodzi ubrany. Nie mamy jakiś starych ubrań bo mnie zaraz trafi...
:D

użytkownik usunięty

chyba cie pogielo, film nie jest jakos super, ale z niemiec jest cała masa dobrych i porzadnych filmow, a w polsce zero. "W Niemczech hit - u nas nic." - tu masz niesamowity brak racji

Ja tam się jednak ciesze, że takich filmów nie pokazuje się u nas.
Jak ktoś chce niech sobie sam we własnym zakresie ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones