PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 96 077
ocen
4,4 10 1 96077
5,6 55
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Oglądając film ma się wrażenie jakby oglądało się słaba kopie, niektóre sceny są już nawet tak chamsko przerysowane ze niczym się nie różnią i maja nawet takie same ujęcie kamery (Przecięcie policjanta w pół)Jedyne co zachęca do oglądania filmu to nazwiska aktorów , ale trzeba pamiętać ze nawet jak wsadzimy Kubice do Fiata Multipli , to nie zrobimy z niego zajebistego samochodu.Ale mimo wszystko cieszy mnie to ,że Polaczki pierwszy raz nie nakręciły Komedii.Pozdrawiam

tomen2

znawca się znalazł

ocenił(a) film na 6
tomen2

Bracia z lasu wyglądają bardziej jak mix Toxic Avenger z Braindead. Co to było pod ich łóżkiem, meteoryt? Kosmiczne promieniowanie zmieniło ich w potwory.

ocenił(a) film na 5
karlolek91

W potwory zamienił ich symbiont uwolniony z meteorytu. Film o bliźniakach mógł bardziej brzmieć jak Venom'ów 2-óch

ocenił(a) film na 4
Mateo_34

Dokładnie o tym samym pomyślałam widząc tą czarną maź z kosmosu. Biedny Venom...na kiepskich nosicieli trafił i to jeszcze dwóch

ocenił(a) film na 6
tomen2

Sorry, ale "Droga bez powrotu" też była miksem wcześniejszych horrorów, np. oryginalnych "Wzgórza mają oczy", czy "Teksańskiej masakry".

Ignacy_Szczukowski

Lecz była o całe piekło lepsza od tego polskiego koszmarka.

ocenił(a) film na 6
grzegorz_cholewa

Dobra, twoje zdanie, dla mnie to podobny poziom, ale rzeczywiście "Droga bez powrotu" troszeczkę lepsza.

Ignacy_Szczukowski

Podobny poziom? Wrong Turn to profesjonalnie zrobiona i nakręcona, trzymająca w napięciu i mająca dobry klimat solidna rzecz. A to to amatorszczyzna. Faktycznie poziom ale chyba tych dalszych, beznadziejnych części Drogi bez powrotu bo na pewno nie jedynki.

ocenił(a) film na 6
grzegorz_cholewa

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" może i miało niski budżet, ale amatorszczyzną bym tego nie nazwał. Widziałem wiele gorzej nakręcone rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones