PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842425}
4,4 96 077
ocen
4,4 10 1 96077
5,6 55
ocen krytyków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
powrót do forum filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt

Dzwiekowcy

ocenił(a) film na 1

Czy tylko ja mam wrazenie ze dzwiekowcy sie nie popisali? Czy to juz tradycja w polskich produkcjach?

ocenił(a) film na 7
romsonthadon

Oceniałeś film czy tylko dźwięk? Szczególnie, że dźwięk jest naprawdę przyzwoity. Oceniłeś raptem jeden aspekt filmu i dajesz jedynkę, rzeczywiście złożona opinia

ocenił(a) film na 1
Izabela_Rybicka

Nie ocenilem tylko dzwieku!

ocenił(a) film na 6
romsonthadon

Film dla mnie na 6, ale tak dźwiękowcy w Polsce są beznadziejni. To samo zauważyłem, raz cicho raz głośno, coś seplenia, tradycja polskiego filmu

ocenił(a) film na 6
Izabela_Rybicka

Akurat, wyjątkowo jak na polskie kino dźwięk był dobry ... może wklejasz komentarze

ocenił(a) film na 5
romsonthadon

Akurat dźwięk był w miare dobry.

romsonthadon

Tradycja, ja każdy film polski oglądam dodatkowo z napisami, bo nie rozumiem co oni mówią... a jak dam głośniej to zaraz jebnie głośno muzyką :D

ocenił(a) film na 1
pamusia14

Haha idealnie mam tak samo... wczoraj ogladalem film "Boze Cialo" oraz ten "...Hejter" i to zniw ten sam efekt :)

ocenił(a) film na 5
romsonthadon

Mam tak samo. Polskie filmy uważam za najgorzej udźwiękowione. A ta muzyka w tym filmie kojarzyła mi się bardziej z polskimi scenami sielskiego seksu w jakiejś głuszy a nie z horrorem.

ocenił(a) film na 2
romsonthadon

Dźwięk był koszmarny, ale główny problem polega na tym, że młode pokolenie polskich "aktorów" nie ma w ogóle odpowiedniej dykcji, tylko mamroczą coś pod nosem...

ocenił(a) film na 1
gggggrzegorz

bo to nie są aktorzy jak słusznie zauważyłeś... to są kastingowcy :)

romsonthadon

Co do uwagi do aktorów to się zgodzę, chociaż nie lubię teatralnych dykcji w filmie to nieraz nowi trochę przesadzają. Ale moim zdaniem dźwięk był całkiem spoko. Słyszałam co mówią. Doszukałam się jednej wpadki z ostrzem i ta kiebieta jak dyszała na początku wyszło bardzo nienaturalnie. Za głośno i jakoś sztucznie.

romsonthadon

Niestety chyba już tradycja. Nie wiem jak oni to robią, ale zawsze tak cicho seplenią, że chyba z napisami trzeba oglądać.

ocenił(a) film na 4
romsonthadon

taki urok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones