PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230375}
4,6 257
ocen
4,6 10 1 257
The Perfect Sleep
powrót do forum filmu The Perfect Sleep

warto obejrzeć, chociażby po to, żeby poczuć się przyjemnie (bądź nieprzyjemnie) zmieszanym, a nawet wstrząśniętym.
pełne patosu sceny, dialogi od których bolą zęby i przerysowane postacie dają temu filmowi szansę na stanie się "kultowym" :D

ocenił(a) film na 7
noonik

Ja osobiście zgadzam się z powyższym. Film jest dobry na swój specyficzny sposób. Nie ma w nim zbyt dużo akcji, w pewnych momentach fabuła się nie klei kupy, ale jednak film ma swój urok. Niektórym przypadnie do gustu, a innym nie.

użytkownik usunięty
noonik

Kultowym? Z całym szacunkiem, ale gdzie tutaj miejsce na jakikolwiek kult? Nie widzę szans na bicie pokłonów za cokolwiek w tej produkcji. Przerysować postacie (postaci, jak kto woli), można wszędzie i to nie znaczy, że jest to plusem.
Moim zdaniem to strata czasu, totalna. Miażdżąca recenzja również pod tym linkiem: http://www.hitosfera.pl/node/95
Powtarzam raz jeszcze - nic ciekawego.

ocenił(a) film na 6

radziłabym na przyszłość tak totalnie nie ignorować cudzysłowa :P

noonik

dobry przykład na to jak nie powinnien wygladać film sensacyjny,apoteoza kiczu i jedna wielka groteska,zagadką jest jak byłem w stanie wytrwać do końca skoro w połowie byłem totalnie znudzony i wiedziałem że film jest do d... i już nic istotnego się w nim nie wydarzy,chyba tylko żeby przeczytać kolejne kuriozalne zdanie ,dlatego tylko dotrwałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones