PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491401}

Przyjaźń!

Friendship!
6,6 3 217
ocen
6,6 10 1 3217
Przyjaźń
powrót do forum filmu Przyjaźń!

Wczoraj oglądnąłem "Przyjaźń", film naprawdę fajny zwłaszcza dla kogoś kto pamięta zamierzchłe czasy do których de'facto film się odnosi. Co prawda daleko mu do Good Bye Lenin! ale też jest wart zobaczenia.
Jednak moje pytanie jest o Alicję, ponieważ był to pierwszy mój film z tą aktorką, i miałem nieodparte wrażenie że ta dziewucha to "buc".
"Bucowatość aż biła od niej z daleka" i choć bardzo starała się to zatuszować, wcielając się w sumie w sympatyczną osóbkę, to jednak swego /według mnie/ prawdziwego charakteru a raczej "charakterku" nie umiała zakryć rolą.
Jednak, może się mylę i to jest tylko moje wrażenie, dlatego pytam osób które ją znają, jakie mieli z nią swoje doświadczenia.

ocenił(a) film na 8
michael_69

Osobiście bardzo lubię Alicję . Jest śliczna , utalentowana(wbrew opinii) oraz sympatyczna . Ona przede wszystkim grała w Niemieckich filmach oraz kilku amerykańskich . Polecam z Nią film - Sommerstrum/Letnia Burza - też niemiecki film,który wbrew pozorom wydaje sie stereotypowy i odgrzewany kotlet o miłości nastolatków na obozie , aczkolwiek film ma według mnie większy przekaz , i jest świetny . A co do Goodbye,Lenin to też jestem wielkim fanem tego filmu! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones