PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491401}

Przyjaźń!

Friendship!
6,6 3 217
ocen
6,6 10 1 3217
Przyjaźń
powrót do forum filmu Przyjaźń!

9/10

ocenił(a) film na 9

"Stasi"miało głęboki wpływ na przekonania w ówczesnym NRD. Warto doczytać.
Sam film oglada się bardzo miło i przyjemnie. Szczerze przyznam że dawno już nie widziałem niemieckiej produkcji w takim wykonaniu. 9/10! i jeszcze nasza Alicja jak dla mnie rewelacja również i w tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
Victus_76

Nie doczytałem , ale się domyślam. Niemcy jak we wszystkim perfekcyjni nawet tajną policję musieli mieć wyjątkową (w ujemnym znaczeniu) . Ale wracając do filmu, fajny, ciekawy, trochę zabawny a trochę ujmujący, czyli niezwykły koktajl i ogólnie udana produkcja. Spokojnie 7/10

Victus_76

W ktorym roku dzieje sie akcja filmu?

sever

Wydaje mi się że w 1990 było na zdjęciach jak ich zamknęli za publiczne obnażanie się.

ocenił(a) film na 5
Victus_76

Ale żeby dawać 9/10? chyba nasienie uderzyło ci do mózgu.

ocenił(a) film na 9
Aldon

O gustach się nie dyskutuje...To co mi się podoba nie musi każdemu...To moja sprawa jaką ocenę daję za film i czym się kieruje przy ocenie...A Ciebie to ch... powinno obchodzić. Możesz sie nie zgodzić z oceną ale nikomu nie ubliżaj taka jest zasada konwersacji.

ocenił(a) film na 8
Aldon

dalem 8 ,nie wiem czy to dlatego ze film mi sie podobal ,a moze dlatego ze to najlepszy niemiecki film jaki widzialem ,ale mozliwe ze to przez to nasienie co mi bije na mozg.

Victus_76

Tak, nie spodziewałam się takiego zakończenia sprawy z ojcem przysyłającym kartki. Rzeczywiście niewybredne metody ingerencji w cudze życie. Warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones