PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484033}
5,6 26 629
ocen
5,6 10 1 26629
4,7 6
ocen krytyków
Ondine
powrót do forum filmu Ondine

Film nudny, jak flaki z olejem.PO przeczytaniu komentarzy spodziewałam się czegoś lepszego.Cóż, po raz kolejny okazuje się, że głosowały w przewadze nastolatki, dla których takie minimum, to coś wielkiego.Z ciężkim sercem muszę też przyznać, że gra Alicji była wręcz fatalna.Myślałam, ze po kilkuletnim, czynnym pobycie w USA stać Ją na coś więcej.Colin też nie zachwyca.I ten jego drażniący akcent...Na początku zastanawiałam się, czy On w ogóle po angielsku mówi:).Mnie, to tym bardziej drażniło, gdyż film był z napisami.Może z lektorem byłoby trochę lepiej.Nie oceniam filmu, ponieważ nie dotrwałam do końca.
A teraz trochę nie na temat.
Zdziwiło mnie, że na początku filmu, przed wyświetleniem tytułu było podane tylko nazwisko Farrell, tak, jakby tylko On grał główną rolę.

ocenił(a) film na 6
anetaszym84

rzeczywiście dość dziwny i lekko nudnawy :/

ocenił(a) film na 8
monisia860116

Nie jestem nastolatką, a nie zgadzam się z tą opinią. Historia ciekawa, owiana tajemnicą, ale prosta, do tego piękna muzyka, która wprowadza w niezwykły klimat. Co do Colina zagrał bardzo fajnie, myślę że idealnie pasował do tej roli, ze względu na jego pochodzenie tym bardziej. Jeśli ktoś wypowiada się na temat jego akcentu, że się nie podobało, to nie rozumiem, czemu w ogóle zabrał się do oglądania irlandzkiego filmu. Bo to włąśnie naturalny Irlandzki akcent. Z lektorem stracił by cały swój czar. Po polsku, ogląda się polskie filmy, irlandzkie ogląda się po irlandzku, lub wcale.

anetaszym84

To samo sądzę co Ty... :( 1/10

adriano7m

To fajnie, tylko czemu aż tak bardzo "Mechanik" się Tobie nie podobał:)?

anetaszym84

a musiałaś po z dużych liter pisać, nudne się to robi...

Private_Witt

Co się tak burzysz?Zupełnie przez pomyłkę.

anetaszym84

"Mechanik" bardzo pesymistyczny film, wprowadził mnie w nastrój konsternacji, nota niska bo chce wystrzegać się takich filmów, łapie zły nastrój przez takie kino....

ocenił(a) film na 6
anetaszym84

Ja myślę, że fabuła jest bardzo dobra, by zrobić z niej świetny film, niekoniecznie przebój. Ale, niestety, reżyser który to kręcił nie miał rozmachu i chyba talentu też nie, a może po prostu pomysłu na taki film. Najgorsza była według mnie Bachleda- Curuś, bo ja też spodziewałam się czegoś lepszego po niej, ale może jej postać była trochę źle zrobiona bo ubierała się i nieraz zachowywała jak latarnica ( mówię o scenie na łodzi, gdy zaczęła kierować łodzią za pomocą nogi, jak na teledysku britney). Czyli ogółem- pomysł dobry, realizacja nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones