PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=445554}

Krwiożercza małpa

Blood Monkey
2,4 1 695
ocen
2,4 10 1 1695
Krwiożercza małpa
powrót do forum filmu Krwiożercza małpa
ocenił(a) film na 1
kamil607

Już to gdzieś pisałam: nazwa ''kino grozy'' jest bardzo akurat. Jakość i głębia tych filmów napawa grozą każdego w miarę inteligentnego człowieka.

ocenił(a) film na 1
kamil607

pierdo*licie, już dawno się tak nie śmiałem. jak małpy zaczęły oddawać mocz na te ich namiociki myślałem, że jebn*ę.
no i ten genialny koniec, ahhh... wyborne kino grozy !

Alex43

Jak Ty to dałeś radę obejrzeć? Zmusili Cię?

użytkownik usunięty
Alex43

Potwierdzam, scena z oszczanymi przez małpy namiotami GENIALNA. Zjazd po linie tego kolesia w okularach też był mocarny:)

ocenił(a) film na 1
Alex43

Trzeba przyznać że małpy miały ciśnienie jak lały na namiot. Jak z fontanny.

Alex43

No, to jakaś komedia była z tym sikaniem na namioty, strasznie się uśmiałam. Polecam Koszmar z Ulicy Wiązów. Jeszcze większa komedia, śmiałam się równo od początku do końca!

ocenił(a) film na 1
kamil607

Dołączam się do śmiechu ^^

kamil607

Ja będę oglądać, się uśmieję :d

ocenił(a) film na 1
kamil607

TVP ZAL! Policzcie srednia ocene filmu na TVP..Ile ona wynosi ? :D 3,0 ? Brawa !!!

ocenił(a) film na 3
HavanaMorcin

Ciekawe dlaczego takie g..o puszczają co czwartek

ocenił(a) film na 3
giovanni50

Słaba wersja LOST

ocenił(a) film na 3
giovanni50

To mix kilku filmów Lost Park Jurajski,Kongo,King Kong
Jednym słowem cienizna 3/10

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Bzdury piszesz. Wzorowali sie na tych filmach doprowadzajac do mistrzostwa wszystkie wątki. Film b. dobry. 8/10

ocenił(a) film na 3
giovanni50

I końcówka prawię jak z [REC] hahaha

ocenił(a) film na 2
herc_ules

2/10 za dobre chęci i końcówkę inspirowaną Zejściem :)

ocenił(a) film na 2
Kubeczek_filmaniak

2/10 za epicki małpi mocz :D

ocenił(a) film na 2
madzikk_

Dokładnie 2 za obsikanie namiotów :)) Na początku myślałem, że chcą zrobić deszcz ale im budżet nie pozwolił na nic więcej niż wodę z węza ogrodowego ... a tu taka niespodzianka ;)

ocenił(a) film na 3
deinonych

Ja najbardziej złachałem przy scenie schodzenia po linach, gdy Chenne zaczęła kopać tego studenta, a jak szarpała mu tą liną to wyłem ze śmiechu XD Scenę z sikaniem na namioty widziałem tak: słyszę że coś pada, myślę sobie-deszcz, za chwilę pokazują ten "deszcz" to sobie myślę "deszcz ze szlauchów leją? XD" ale za chwilę załapałem że to małpiszony szczają, no to beka. Przebity profesorek też był dobry, szczególnie te kolce co go przebiły pod fajnymi kątami wystawały. :D Za te świetne sceny mocne 3/10.

ocenił(a) film na 1
herc_ules

Tą kamerą to faktycznie chcieli zainspirować się jak w Rec-u. Normalnie padaka.

ocenił(a) film na 3
kamil607

Dobra, kolejne kino grozy serwowane za tydzień to "Kosmiczna gorączka". Zapraszam do tego tematu, by wyrazić swoje emocje przed, jak i po filmie :D http://www.filmweb.pl/film/Kosmiczna+gor%C4%85czka-2008-424452/discussion/04.08. 2011,1686670

ocenił(a) film na 2
ZiD0

Wczorajszy film to kompletne dno. Jak takie filmy mają być przez całe wakacje to ja wysiadam.

ocenił(a) film na 1
kamil607

Porażka, koszmar, dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
kamil607

To było trudne , ale wytrwałam do końca ;D

ocenił(a) film na 1
kamil607

w życiu nie przypuszczałam że można taki szajs nakręcić.Buhahahahaha --> podsumowanie filmu

ocenił(a) film na 3
marcalina

Ludzie 18.08 będzie Sand Serpents
ten film ma wysokie notowania 5,4
Ciekawe jakie będą po emisji:)

ocenił(a) film na 2
giovanni50

uuu to widzę ambitniejsze kino się szykuje.... no cóż już teraz ocena spadła do 4,7. Ilość głosów: 18 - oni zawsze wyszukają prawdziwe filmowe perełki. Gratka dla fanów filmu, zapowiada się kolejny udany wieczór filmowy z TVP2!

ocenił(a) film na 2
madzikk_

Nie przychodzi mi nic innego tylko zapłakać.

ocenił(a) film na 1
kamil607

śmieszne jest to że aktorzy i reżyserzy myślą że fajne kino zrobili i przeżywają swoje funkcje, wczuwają się a widzowie mają z tego polewe, boki zrywają oraz wyją ze śmiechu i pogardy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones