PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648250}

Czarnobyl. Reaktor strachu

Chernobyl Diaries
4,7 55 048
ocen
4,7 10 1 55048
3,7 3
oceny krytyków
Czarnobyl. Reaktor strachu
powrót do forum filmu Czarnobyl. Reaktor strachu

4/10

ocenił(a) film na 4

Ten film to Lipa. Strasznie przewidywalny, slabo nakrecony i wcale nie straszny. A iloraz inteligencji postaci wystepujacych w tym filmie jest na poziomie Jasia Fasoli jesli nie nizszy.

ocenił(a) film na 3
obi99

Masz ode mnie łapkę w górę, miałam takie samo odczucie - bohaterowie powinni zostać odlani i postawieni w Sevres jako wzorzec deblilizmu.

ocenił(a) film na 2
Adelaar

Ja zaś uważam że użytkownik obi99 zawyżył ocenę tego dzieła o 2pkt.,zaś użytkownik Adelaar o 1 pkt. Film kręcony w ciemności komórką i sklejany po pijaku w Windows Movie Makerze ;).

Retroskull

"Film kręcony w ciemności komórką i sklejany po pijaku w Windows Movie Makerze ;)." - lepiej bym tego nie opisała ;)

ocenił(a) film na 2
soapybubble

Dziękuję :).No jakoś nie mogłem dostrzec maestrii tego arcydzieła niezależnego kina,przeznaczonego dla wysublimowanych smakoszy kinematografii :).Mea culpa...

ocenił(a) film na 1
Adelaar

Miałem napisać krytyczny komentarz, ale nie wiedzialem od czego zacząć. W tym filmie wszystko było złe. Gdyby blondynka pokazała cycki, to dalbym może z jeden pkt więcej, ale nawet tego nie było.

ocenił(a) film na 1
obi99

Jaś Fasola przynajmniej czasem potrafił rozbawić. Przy tym seansie nie wiadomo już czy śmiać się czy płakać, chyba pozostaje śmiech przez łzy.

RocketDoll

Jakbyś została zamknięta jak ta laska z lysolami, zresztą niekoniecznie zmutowanymi to wolałabys mieć przy sobie pistolet z nabojem dla siebie lub chociaż nóż

ocenił(a) film na 4
obi99

Nawet jak na standardy gatunku, to ci ludzie tak zidiociali byli, że aż strach. Ale to jest mimo wszystko ten poziom, tak głupie, że aż śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones