PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1418}
3,5 966
ocen
3,5 10 1 966
Świąteczna przygoda
powrót do forum filmu Świąteczna przygoda

Będzie ''recenzja'' tego gówna od mietka.

użytkownik usunięty
Szpukowyduch2

Oto jest.
https://www.youtube.com/watch?v=G9zd5qLp6-A

Jakim cudem w tym gównie są Mann i Materna? :/

ocenił(a) film na 1
rozkminator

A jakim cudem w następnym gównie Dariusza Zawiślaka gra Faye Dunaway

ocenił(a) film na 1
Szpukowyduch2

Szukam po necie starego wywiadu z Burczykiem który czytałem w okolicach premiery tego filmu, póki co nie znalazłem ale trafiłem na równie zabawny w archiwum stopklatki. Cytuję najlepsze kawałki.

"Dariusz Zawiślak: Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ mamy już za sobą pierwszy publiczny pokaz "Świątecznej przygody" i widzieliśmy na własne oczy, że film został przyjęty naprawdę rewelacyjnie."

"Paweł Burczyk: Dzieci szaleją i spadają z krzeseł, rzecz jasna ze śmiechu. To jest chyba dobra prognoza."

"Paweł Burczyk: To wszystko pokazane jest naprawdę bardzo delikatnie i mądrze. W żadnym przypadku nie jest to epatowanie śmiercią. Jest to film zabawny i przede wszystkim mądry"

"Dariusz Zawiślak: : Z jednej strony była to przyjemność, a z drugiej ciężka harówka, w ogromnym tempie, które sobie narzuciliśmy. Pracowaliśmy czasami po dwadzieścia cztery godziny na dobę"

"Dariusz Zawiślak: Mieliśmy naprawdę z czego wybierać. Powstało ponad 40 godzin materiału. Myślę, że to, co nie zmieściło się w tym filmie wykorzystamy przy jakiejś innej okazji."

"Paweł Burczyk: Dodatkowo należy dodać, że jest to kino familijne, ponieważ w tym filmie zagrali również moi rodzice. Moja mama (Irena Telesz-Burczyk - przyp. red.) zagrała dyrektorkę domu dziecka. Natomiast ojciec (Stefan Burczyk - przyp. red.) zagrał magazynier Q, szalonego niebiańskiego wynalazcę. "

"Paweł Burczyk: No przede wszystkim zaczynamy pracę nad "Świąteczną przygodą II". Ponieważ po wielkim sukcesie, jaki odniesie ten film, liczymy na co najmniej milion widzów, będziemy niemalże zmuszeni nakręcić jego kontynuację "

"Paweł Burczyk: Czeka mnie zatem dużo pracy. Poza tym wspólnie z Darkiem pracujemy już nad następnymi projektami. Jednym z nich jest zwariowana komedia science fiction o ludziach lecących na księżyc. Kolejny projekt, to film sensacyjny pod tytułem "Eksmisja". Pracujemy również nad komedią sensacyjną zatytułowaną "Przynęta". Mamy nadzieję, że powstanie ona w koprodukcji polsko-amerykańskiej. To film w stylu Jamesa Bonda z tym, że agentem będzie kobieta. Scenariusz jest mojego autorstwa z drobnymi poprawkami wprowadzonymi przez naszych amerykańskich partnerów. Oni w tej chwili kompletują obsadę wśród amerykańskich aktorów. Scenariusz do przeczytania otrzymał między innymi Morgan Freeman oraz John Cleese."


;D

zarptak

Krytykowanie tego filmu to jak wyśmiewanie upośledzonego umysłowo kaleki.

niniwa1974

ha! ha!

ocenił(a) film na 2
zarptak

Myślałem, że wymyśliłeś te cytaty, dopóki nie przeczytałem wywiadu. :D

ocenił(a) film na 1
zarptak

Umarłem.

ocenił(a) film na 1
Szpukowyduch2

Jest Mieciu https://www.filmweb.pl/user/mietczynski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones